Paryż, Rzym i Oslo z Rzeszowa?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
02 września 2012 12:06
27 komentarzy
Reklama

Jest szansa, że jeszcze w jesiennej siatce połączeń lotniska w Rzeszowie znajdą się loty do Paryża, Rzymu i Oslo. Władze lotniska prowadzą intensywne rozmowy z przewoźnikami.

Loty między innymi do tych europejskich stolic miały być realizowane od października przez zlikwidowane w lipcu linie lotnicze OLT Express. Linia miała także rozpocząć loty do Monachium, Dortmundu, Hamburga i Amsterdamu.Przez trzy miesiące sprzedaży biletów OLT Express na trasy zagraniczne z Jasionki to właśnie Paryż, Rzym i Oslo cieszyły się największym zainteresowaniem i notowały najwyższą sprzedaż. To główny argument władz lotniska w negocjacjach z innymi liniami, które mogłyby uruchomić loty na wspomnianych trasach.

Być może jeszcze w tym roku uda się uruchomić połączenia na wspomnianych trasach. Głównym zainteresowanych realizacją lotów z Rzeszowa może być Eurolot, który szuka swojego miejsca na polskim niebie, a po upadku OLT stara się zagospodarować tę część ryku powstałego w skutek działalności tej linii, która ma realne szansę na bycie rentownym.

Paweł Cybulak
Fot. Małek Media
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
andrzej 2012-09-03 14:57   
andrzej - Profil andrzej
gosc_147a1: Kraków - Wrocław od wjazdu do zjazdu z autostrady spokojnie da się zrobić w 2 H może z minimalnym naginaniem przepisów, a jak ktoś ma mocne auto to już w ogóle. Osobną kwestią jest dojazd z autostrady do miasta bo to będzie różnie wyglądać no ale przecież na lotnisko też trzeba dojechać, a samoloty nie zawsze latają punktualnie. Tak więc konkluzja jest trafna, że to połączenie sensu nie miało.
arafat 2012-09-03 14:12   
arafat - Profil arafat
pszn: skoro sam Eurolol mow, ze srednia cena biletu musi buc okolo 200zlotych przy dobrym LF to logicnz ejest,ze beda bilety w taj=kich cenach jak podalem...
wiesz jak sie skonczylo latanie za 99zlotych OLT...
gosc_0fbbf 2012-09-03 14:10   
gosc_0fbbf - Profil gosc_0fbbf
a czy Q400 ma wystarczający zasięg by obsłużyć te połączenia?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama