×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowa marka i barwy linii Air Malta
Dziś (31.07) Air Malta zaprezentowała nowe barwy oraz przedstawiła szczegółowo swoją wizję i strategię korporacyjną nowej marki linii. Zmiana wizerunku będzie kosztowała przewoźnika 1,9 mln euro.- Dzięki naszej nowej strategii marki i tożsamości, mamy idealne warunki, aby stać się najlepszym i najchętniej wybieranym przewoźnikiem na trasach z i na Maltę - powiedział Peter Davies, prezes linii Air Malta.

Nowe barwy charakteryzuje duży, czerwony i pogrubiony napis "malta", który poprzedzony zdanie "The airline of the Maltanese Islands" (linia wysp maltańskich). Ogon samolotu jest kolorowy i ukazuje nowe poczucie dumy z bycia główną linią lotniczą wysp maltańskich. Natomiast na brzuchu maszyny znajduje się duży, czerwony napis www.airmalta.com.

- Nowy projekt odzwierciedla niepowtarzalność wysp maltańskich z ich dumnym dziedzictwem kolorów, kultury, symboli, gościnności oraz języka - dodał Davies.Air Malta, której niedawno Komisja Europejska zatwierdziła plany restrukturyzacji, potwierdziła że nowa marka będzie stopniowo wdrażana w najbliższych miesiącach. Wszystkie samoloty przewoźnika otrzymają nowe barwy do połowy 2013 roku.

Obecna flota linii składa się z 10 samolotów: pięciu Airbusów A319 i pięciu A320, a już niebawem powróci do niej 11. maszyna Airbus A320 (SP-IAD), którą wynajmował od Air Malta polski przewoźnik OLT Express Poland.Piotr Bożyk
Fot. Air Maltagość_9fc95 - Profil
gość_9fc95
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie