Air Malta wraca do Londynu Gatwick

13 października 2021 10:15
Maltański przewoźnik ogłosił, że przywróci bezpośrednie rejsy między Maltą a Londynem Gatwick jeszcze przed końcem bieżącego roku. Oznacza to, iż trasa wróci to siatki połączeń linii wcześniej niż planowano. Pierwotnie miało to nastąpić dopiero w marcu przyszłego roku.
Reklama
Pierwotnie, linia Air Malta nie przewidziała powrotu rotacji do Londynu Gatwick przed końcem zimowego rozkładu lotów. Przedstawiciele przewoźnika zdążyli już nawet pochwalić się przywróceniem rejsów z Malty do Londynu Gatwick (wraz z połączeniami do Madrytu i Moskwy) od 27 marca przyszłego roku. Jak się okazuje, popyt na podróże lotnicze jest na tyle zadowalający, że linia nie zamierzała czekać na przyszłoroczną wiosnę i przyspieszyła ponowny start rejsów do stolicy Wielkiej Brytanii o kilka miesięcy.


Pierwszy, po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, samolot w malowaniu Air Malta odleci z lokalnego lotniska pod La Valettą w kierunku Londynu Gatwick 11 grudnia br. Rotacja będzie wykonywana trzy razy w tygodniu (poniedziałki, środy, soboty). Bilety na to połączenie są już dostępne na stronie rezerwacyjnej przewoźnika.

Poza Londynem Gatwick, maltańska linia nieustannie operuje także na trasie do Londynu Heathrow z częstotliwością jednej rotacji dziennie. W sumie w szczycie sezonu zimowego Air Malta zaproponuje swoim pasażerom 70 lotów tygodniowo do 16 miejsc w Europie. Wśród nich znajdują się najpopularniejsze stolice europejskie tj. Amsterdam, Berlin, Paryż, Wiedeń czy Rzym. Kolejne wzbogacenie siatki połączeń przewoźnika przewidziane jest dopiero na sezon wakacyjny przyszłego roku.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy