Bydgoszcz: Usterka pasa startowego

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
06 lutego 2012 18:40
5 komentarzy
Reklama

Niskie temperatury dają się we znaki również na lotnisku. Dziś (6.02) drobna usterka techniczna wierzchniej warstwy fragmentu drogi startowej spowodowała chwilowe wstrzymanie lądowań na lotnisku w Bydgoszczy.

Pracownicy lotniska z pomocą firmy zewnętrznej sprawnie dokonali robót naprawczych i około godziny 14:30 praca lotniska została wznowiona.

Ze względów bezpieczeństwa lotniczego i w celu zachowania maksymalnego standardu świadczonych usług, konieczne było odwołanie lądowania samolotu linii Ryanair z Dusseldorfu Weeze, który został przekierowany na lotnisko w Poznaniu. Pasażerom tego lotu został zapewniony transport zastępczy do Bydgoszczy.

Wszystkie pozostałe operacje zostały wykonane zgodnie z rozkładem.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
hops 2012-02-13 11:50   
hops - Profil hops
@gosc_ce3bb
pan-pan to nie kod awarii lotniczej tylko awarii statku powietrznego/ morskiego i w tym wypadku nijak nie ma się do sprawy.
gosc_ce3bb 2012-02-08 18:43   
gosc_ce3bb - Profil gosc_ce3bb
Leciałem tym rejsem, ale nie uwierzyłem w ściemę, o wari pasa startowego. Przechodzące obok mnie stewardessy wymieniły między sobą dyskretnie informacje: "MAMY PAN, PAN". Osoby uważnie oglądające programy pop- naukowe wiedzą o co chodzi, zaś chętnych do poznania kodów awarii lotniczych namawiam do poszukania bodajże w internecie
gosc_f3875 2012-02-07 16:26   
gosc_f3875 - Profil gosc_f3875
A powiedz kolego który pas się nie sypie na lotniskach regionalnych. Wszędzie pęknięcia i wykruszenia. Ale chyba najgorzej maja w ktw, dlatego też śpieszy im się z budową nowego pasa.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama