×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz: Spadek we wrześniu28,5 tys. pasażerów odprawił we wrześniu Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo. Jest to prawie 2% spadek w porównaniu z wrześniem  ubiegłego roku.O 9% wzrosła liczba pasażerów lotów regularnych i wyniosła 23,7 tys.4,7 tys. pasażerów, czyli o 34% mniej niż rok temu, skorzystało z połączeń czarterowych.

 - Jeśli chodzi o ruch czarterowy, to należy podkreślić, iż mimo mniejszej liczby pasażerów w roku 2011, obłożenie samolotów było dużo większe. W tym roku lotów czarterowych było mniej m.in. ze względu na sytuację polityczną Egiptu i Tunezji. Świetny debiut z miała w tym roku Kreta. Ten kierunek oraz tradycyjnie turecka Antalya cieszyły się bardzo dużym powodzeniem wśród turystów. Liczymy na udaną kontynuację czarterów z sezonie zimowym, a już teraz widać, że Lanzarote cieszy się powodzeniem - powiedziała Joanna Sowińska, rzecznik prasowy bydgoskiego lotniska.W ubiegłym miesiącu wykonanych zostało 708 operacji lotniczych.

Od początku roku lotnisko obsłużyło ponad 215 tys. pasażerów, czyli o 0,3% mniej niż w analogicznym okresie 2010 roku.

Tomasz Wyszyński


gość_9477d - Profil
gość_9477d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie