×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baltona nad Morzem ŚródziemnymBaltona uruchomi w styczniu 2012 sklep wolnocłowy na lotnisku Montpellier w Południowej Francji.

Firma posiada już jeden sklep poza Polską – w strefie wolnocłowej na granicy Rumunii i Mołdawii. Jednak sklep w Montpellier będzie pierwszym prowadzonym pod marką Baltony w Europie Zachodniej.

- Podczas debiutu na NewConnect zapowiadaliśmy nasze wyjście na zagraniczne rynki. Nie chcemy jednak ograniczać się do Europy Środkowo-Wschodniej, dlatego szukamy też nowych możliwości i kierunków – mówi Magda Grzybowska, prezes Baltony.

Umowa pomiędzy Baltoną a lotniskiem Montpellier została podpisana 27 września. Na jej mocy w styczniu 2012 roku zostanie otwarty sklep duty free, który docelowo będzie miał ponad 200 m² powierzchni handlowej. Spodziewany potencjał obrotów obliczany jest na 3-5 mln euro rocznie, a umowa została zawarta na okres 9 lat.

- Chcemy nauczyć się rynku i zdobyć doświadczenie w tej części Europy, aby je wykorzystać w przyszłości – podsumowuje Grzybowska.


Reklama


Booking.com
gość_7818e - Profil
gość_7818e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie