×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Gdańsk - Sztokholm wcześniejTydzień wcześniej (23.10) wystartuje nowe połączenie SAS z Gdańska do Sztokholmu. Początkowo przewoźnik planował inaugurację na 30 października.

Lot na nowej trasie będzie trwał 1 godzinę i 15 minut. Loty na trasie Sztokholm – Gdańsk realizowane będą cztery razy w tygodniu; w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę

Ceny biletów w jedną stronę na tej trasie zaczynają się od 222 PLN.

Na trasie latać będą 100 - miejscowe maszyny B737-600. Samoloty SAS wylatujące z Gdańska będą lądować w porcie lotniczym Arlanda, położonym najbliżej stolicy Szwecji. Dojazd z lotniska do centrum Sztokholmu w 20 min zapewnia pociąg Arlanda Express, a także regularne linie autobusowe (czas przejazdu ok. 45 min).

Nowa trasa Gdańsk – Sztokholm to kolejna trasa na mapie połączeń SAS w Polsce. Obecnie przewoźnik oferuje bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy oraz z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen).gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie