Nowości w letnim rozkładzie SAS

4 stycznia 2024 08:50
SAS w nadchodzącym sezonie letnim uruchomi 9 nowych połączeń i zwiększy częstotliwość lotów na wielu innych trasach z Kopenhagi, w tym do Gdańska i Warszawy.
Reklama
Z Kopenhagi nowością będą bezpośrednie loty do Ibizy, Salzburga, Genui, Tromsø i Dalaman w Turcji, z Bergen SAS uruchomi loty do Londynu, a z Oslo do Genewy, Mediolanu i Tivatu na wybrzeżu Czarnogóry, jak informuje francuski portal Air Journal.

- Oprócz bezpośrednich połączeń z głównymi miastami i stolicami Europy, nasza letnia siatka oferuje nowe kierunki wakacyjne, takie jak Ibiza, Genua i Tivat. Dla tych, którzy chcą polecieć do swoich ulubionych miejsc zwiększyliśmy częstotliwość lotów do takich miast jak Malaga, Florencja, Palma i Alicante
– powiedział Erik Westman, dyrektor ds. przychodów w SAS.


Linia zwiększy również częstotliwość lotów na znacznej liczbie swoich tras. Z Kopenhagi będzie można polecieć codziennie do Florencji, 25 razy w tygodniu do Nicei, 20 razy w tygodniu do Malagi, 7 razy dziennie do Bergen, 5 razy dziennie do Dusseldorfu, 4 razy dziennie do Mediolanu, Brukseli i Gdańska oraz 3 razy dziennie Wilna i Warszawy. Więcej o zwiększonej częstotliwości lotów z stolicy Pomorza do głównego hubu przewoźnika piszemy dziś (4.01) w osobnym artykule.

Z Oslo będzie można częściej polecieć do Alicante, Aalborgu, Splitu i Billund, a ze Sztokholmu do Berlina, Helsinek, Malagi, Turku i Vaasy, Tallina i Wilna oraz Mediolanu i Paryża.

Łącznie skandynawski przewoźnik zaoferuje siatkę połączeń, która obejmie 140 kierunków w ponad 30 różnych państwach.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy