Dreamliner Etihad Airways poleci do Nicei

Szymon Stemski - Profil Szymon Stemski
8 marca 2022 10:30
Linia Etihad Airways uruchomi bezpośrednie połączenie z Abu Zabi do Nicei. Sezonowa trasa na Lazurowe Wybrzeże będzie obsługiwana samolotami Boeing 787 Dreamliner z częstotliwością dwóch lotów każdego tygodnia. Pierwszy rejs odbędzie się 15 czerwca 2022 roku.
Reklama
Linia Etihad Airways rozbudowuje swoją wakacyjną siatkę połączeń. Emiracki przewoźnik już wkrótce zainauguruje nową trasę z Abu Zabi do francuskiej Nicei. Rejsy na Lazurowe Wybrzeże zostaną uruchomione 15 czerwca 2022 roku i będą obsługiwane samolotami Boeing 787 Dreamliner linii Etihad Airways z częstotliwością dwóch lotów tygodniowo.


- Cieszymy się, że możemy dodać Niceę do naszej oferty turystycznej. To jeden z najpopularniejszych i najciekawszych kierunków na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Choć Nicea po raz pierwszy znajdzie się w naszym rozkładzie lotów, jestem przekonany, że rejsy te okażą się prawdziwym sukcesem i wyjątkową okazją dla spragnionych słońca i rajskiego wypoczynku pasażerów - powiedział Martin Drew, wiceprezydent linii Etihad Airways.

Trasa z Abu Zabi do Nicei będzie piątym kierunkiem wakacyjnym w tegorocznej siatce połączeń emirackiego przewoźnika. Linia Etihad Airways zapowiedziała już uruchomienie rejsów na Kretę, Santorini i Zanzibar oraz do Malagi. Inauguracja wszystkich połączeń nastąpi w połowie czerwca br.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy