Malaysia Airlines: Wszystkie załogi zaszczepione przeciw COVID-19

3 września 2021 11:52
Malezyjski przewoźnik poinformował, że wszyscy pracownicy pokładowi mający bezpośredni kontakt z pasażerami są już zaszczepieni przeciw COVID-19. Linia podkreśla, iż jest to kluczowy krok w stronę powrotu do normalności.
Reklama
Niedawno informowaliśmy o obowiązkowych szczepieniach wśród pracowników europejskich linii lotniczych. Taką decyzję podjęły m.in. szwajcarskie linie SWISS oraz niemiecka Lufthansa. Na podobny krok zdecydowały się Malaysia Airlines. Efekty podjętych działań widać gołym okiem. W połowie sierpnia br. ostatni pracownik linii mający bezpośredni kontakt z podróżnymi przyjął szczepionkę przeciw COVID-19. Tym samym 100 proc. załóg pokładowych jest już zaszczepionych, a nowym sloganem reklamowym przewoźnika została fraza: "Z nami możesz czuć się bezpiecznie".


- Jako odpowiedzialny pracodawca czujemy się zobligowani do zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa i zdrowia w naszym środowisku pracy. Ten kamień milowy, jakim jest zaszczepienie wszystkich pilotów i załóg, stanowi symbol zaangażowania Malaysia Airlines w walce z pandemią. Już teraz możemy zaprosić pasażerów na pokłady naszych samolotów i zapewnić, że w bezpieczny sposób mogą odbyć z nami swoją lotniczą podróż - powiedział kapitan Izham Ismail, przedstawiciel Malaysia Airlines.

Przewoźnik zaznacza, że zaszczepienie wszystkich załóg pokładowych przyczyni się do zwiększenia komfortu wśród podróżnych i pozytywnie wpłynie na zainteresowanie lotami. To z kolei ma być impulsem do szybkiego odrodzenia branży lotniczej zarówno pod kątem krajowych jak i międzynarodowych połączeń.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy