LOT: Taniej za mile do Bejrutu, Chicago i Nur-Sułtan

Marek Stus - Profil Marek Stus
09 marca 2020 13:00
W pierwszej marcowej edycji promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT polecimy za mniejszą liczbę mil do Chicago, Nur-Sułtan i Bejrutu oraz na wybranych trasach europejskich i krajowych.
Reklama
Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Przewoźnik udostępnia co dwa tygodnie na swojej stronie listę rejsów, które objęte są niższymi stawkami milowymi.

W bieżącej edycji trwającej do 21 marca można wymieniać mile na przeloty w klasie ekonomicznej do Chicago (także z Krakowa), Nur-Sułtan i Bejrutu, a także na wielu trasach europejskich. Dostępne są m.in. rejsy do Barcelony, Madrytu, Nicei czy Londynu-City. Po dłuższej przerwie ponownie w promocji pojawiły się ponadto połączenia krajowe m.in. z Krakowa do Gdańska.

W przypadku rejsów długodystansowych do Ameryki Północnej i Azji rezerwacji przelotu w jedną stronę można dokonać za 20 tys. mil, zaś w obie strony od 25 do 35 tys. mil. Z kolei na trasach europejskich obowiązują stawki 7 i 10 tys. mil, a trasach krajowych odpowiednio 5 i 7 tys. mil. Pasażerowie korzystający z promocji muszą dodatkowo pokryć podatki i opłaty obliczane indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwoty wahają się od kilkudziesięciu do nawet 700 zł.

W promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile przepadają
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona
  • Podatki i opłaty można uiścić wyłącznie kartą kredytową

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama