Tokio, Seul i Tel Awiw w promocji milowej LOT-u

Marek Stus - Profil Marek Stus
30 grudnia 2019 19:39
1 komentarz
W ostatniej w tym roku promocji milowej Polskich Linii Lotniczych LOT można skorzystać z obniżonych stawek milowych za przeloty do Tokio, Seulu, Nur-Sułtan oraz Tel Awiwu.
Reklama

Spory jest także wybór tras europejskich. Promocją są objęte m.in. przeloty do Barcelony, Brukseli, Londynu-City, Madrytu, Nicei, Sofii, Tallina i Wenecji.

Cykliczna promocja "najMILszy poniedziałek" jest przeznaczona dla członków programu Miles&More. Polski przewoźnik udostępnia co dwa tygodnie na swojej stronie listę rejsów, które objęte są niższymi od standardowych stawkami milowymi.

W bieżącej edycji trwającej do 11 stycznia 2020 roku można wymieniać mile przede wszystkim na przeloty w klasie ekonomicznej na trasach z Warszawy do Tokio-Narita i Nur-Sułtan oraz z Budapesztu do Seulu. Dostępne są ponadto połączenia do Izraela z Warszawy, Krakowa, Lublina i Wrocławia. Z kolei osoby poszukujące pomysłów na zagospodarowanie pierwszego weekendu po Nowym Roku mogą wybrać loty z promocyjną stawką milową do kilkunastu miast europejskich.

Na trasach do Azji obowiązują stawki 20 tys. mil w jedną stronę lub 35 tys. mil w obie strony, na bliskowschodnich odpowiednio 10 tys. i 15 tys., a po Europie 7 i 10 tys. Nieco tańsze są rejsy krajowe - na przelot w jedną stronę trzeba przeznaczyć 5 tys., a na bilet powrotny o 2 tys. mil więcej. Pasażerowie korzystający z promocji zobowiązani są ponadto do opłacenia podatków i opłat obliczanych indywidualnie dla każdego biletu w zależności od wybranej trasy. Ich kwoty wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Warto pamiętać, że w promocji ""najMILszy poniedziałek" obowiązują następujące zasady dokonywania rezerwacji:
  • Bilety mogą być zamówione wyłącznie telefonicznie pod numerem: (22) 5 777 222 lub pod numerem dedykowanym kartom statusowym, oferta nie jest dostępna na stronie internetowej programu
  • Nie ma możliwości zwrotu lub zmiany biletu - w razie jego niewykorzystania mile użyte w trakcie rezerwacji przepadają
  • Nie obowiązują zniżki dla dzieci i promocja Companion award dla członków programu o statusie Senator lub HON Circle
  • Promocyjne stawki są przeznaczone uczestników programu zarejestrowanych na rynku polskim
  • Promocją objęte są konkretne rejsy wskazane przez przewoźnika w klasie ekonomicznej
  • Liczba miejsc dostępnych w promocji jest ograniczona
  • Podatki i opłaty można uiścić wyłącznie kartą kredytowąReklama

Ostatnie komentarze

gość_882d9 2019-12-31 02:47   
gość_882d9 - Profil gość_882d9
XXI wiek a bilety dostępne tylko telefonicznie? LO!L
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama