×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Shanghai Airlines poleci z Budapesztu do Xi'an i Chengdu


Węgierski minister spraw zagranicznych, Peter Sijjártó, oficjalnie ogłosił uruchomienie nowych tras z Budapesztu do Xi'an i Chengdu. Połączenia wystartują na przełomie roku 2019/2020.


Linia Shanghai Airlines będzie latać dwa razy w tygodniu na trasach Budapeszt-Chengdu-Szanghaj (w poniedziałki i czwartki) i Budapeszt-Xi'an-Szanghaj (we wtorki i soboty) - informuje serwis "Budflyer". Inauguracja połączeń ma się odbyć 30 grudnia br. lub 14 stycznia 2020 r. 

Shanghai Airlines lata już z Budapesztu do Szanghaju (trzy razy w tygodniu). Połączenie objęte jest umową code-share ze spółką matką - China Eastern Airlines. W związku z otwarciem nowych tras chiński przewoźnik będzie latał ze stolicy Węgier do Szanghaju łącznie 7 razy w tygodniu - trzy razy bezpośrednio i cztery razy w tygodniu z międzylądowaniami w Xi'an i Chengdu. 


Rejsy będą obsługiwane boeingami 787 Dreamliner. Połączenia nie są jeszcze dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. 

Warto dodać, że także linia Hainan Airlines zaaplikowała o pozwolenie na wykonywanie lotów z Budapesztu do Chongqing i Shenzhen do chińskich władz lotniczych. W sumie w sezonie zimowym z Węgier do Chin dostępnych będzie 10 lotów tygodniowo, zaś w sezonie letnim - 11 lotów na tydzień. 

fot. mat. prasowegość_4441d - Profil
gość_4441d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie