×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lublin-Antalya na lato 2020


Po tegorocznej przerwie na lubelskie lotnisko wrócą loty wakacyjne. Od 10 czerwca 2020 r. linia Corendon będzie obsługiwała rejsy do Antalyi w Turcji.


Połączenie z Lublina do Turcji utrzymane zostanie najprawdopodobniej do końca sierpnia 2020 r. Przewoźnik będzie latał między ośrodkami raz w tygodniu - w środy. Loty mają być częścią wakacyjnej oferty na 2020 r. biura podróży Neckeremann. Mimo to, jak donoszą media, będzie można kupić tylko bilety na przeloty, bez pakietu wczasowego.


Ostatni raz, czarterowe połączenia do Burgas ze Świdnika obsługiwał Small Planet w szczycie sezonu letniego 2018. Linia zbankrutowała późną jesienią tego samego roku. W wakacje 2019 r. z lubelskiego lotniska nie było żadnych tras wypoczynkowych. Oczywiście fakt pojawienia się w sprzedaży trasy zaplanowanej na 2020 r. nie gwarantuje, że ruszy ona w przewidzianym terminie. Wszystko zależy od zainteresowania ze strony wczasowiczów.

fot. Andrzej Amerskigość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie