Praca w Pasazer.com. Szukamy redaktorów

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 lipca 2019 08:56
Portal Pasazer.com poszukuje kandydata na stanowisko dziennikarza/redaktora odpowiedzialnego za wiadomości bieżące w Pasazer.com i Pasażer Pro.
Reklama
Lotnictwo to twoja pasja? Chcesz śledzić z dziennikarskiej perspektywy proces budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego czy rozwój LOT-u? Dołącz do Pasazer.com. Szukamy osoby odpowiedzialnej, dyspozycyjnej, umiejącej pracować pod presją czasu, zdyscyplinowanej, umiejącej organizować pracę zdalną i zarządzać zespołem freelancerów.

Od osób zainteresowanych pracą w Pasazer.com wymagamy zainteresowania tematyką lotniczą i dobrej znajomości tej branży. Od kandydata oczekujemy dobrej orientacji w branży lotniczej, zdolności dziennikarskich pozwalających sprawnie analizować i tworzyć codziennie kilka depesz informacyjnych, ale także pisać dłuższe relacje i własne teksty analityczne. Im więcej wiesz o tym, dlaczego samoloty latają, tym lepiej. Szukamy osoby, która wie, co to sloty, odróżnia modele samolotu po kształcie skrzydła i zna przepisy rozporządzenia UE261/2004.

Znajomość języka angielskiego jest konieczna, bo w pracy korzystamy z wielu źródeł zagranicznych - każdy kolejny język jest mile widziany. Wymagamy również podstawowych umiejętności związanych z umiejętnością dziennikarskiej redakcji tekstów, a mile widziana będzie znajomość sposób przygotowywania ich do publikacji w internecie (SEO, formatowanie).

Poszukujemy osób z Warszawy lub okolic, praca jest zdalna, więc możecie ją wykonywać skądkolwiek, ale czasem wymaga spotkań z przedstawicielami branży oraz okazjonalnych lotów poza Polskę.

Szczególnie zależy nam na osobach, które będą dyspozycyjne w godzinach 9-15 i będą mogły regularnie pisać kilka krótkich depesz informacyjnych w ciągu dnia, ale również gotowe są do pracy poza standardowymi godzinami. Nie ma tu standardowych godzin pracy, gdy coś się dzieje - musisz reagować. Umiejętności związane z fotografią i obróbką zdjęć nie są konieczne, ale na pewno będą mile widziane.


Zapewniamy możliwości rozwoju na polu dziennikarskim i lotniczym. Gwarantujemy także dużą samodzielność i odpowiedzialność oraz otwartość na nowe pomysły ze strony redakcji. Pracując dla nas, zyskasz możliwość publikacji tekstów w największym portalu lotniczym w Polsce, odwiedzanym co miesiąc przez ok. 250 tys. unikalnych użytkowników i realnego kształtowania profesjonalnej debaty o lotnictwie w regionie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia z klauzulą poufności ("Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami") oraz w miarę możliwości jednym-dwoma własnymi tekstami (opublikowanymi lub nie) odpowiadających tematyce Pasazer.com na adres: cv(at)pasazer.com.

Na zgłoszenia czekamy do 15 sierpnia 2019 r.

Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy