Virgin Atlantic zawierają codeshare z Air France i KLM

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
06 marca 2019 09:08
Virgin Atlantic, Air France i KLM ogłosiły w poniedziałek zawarcie pierwszej umowy codeshare - otwierając tym samym szereg nowych możliwości podróżowania między Ameryką Północną a Europą.
Reklama

Dzięki partnerstwu klienci Virgin Atlantic zyskają dostęp do 58 nowych tras transatlantyckich z 18 brytyjskich lotnisk z przesiadką w Paryżu-CDG i Amsterdamie, natomiast klienci Air France i KLM skorzystają z oferty powiększonej o 24 tras brytyjskiego przewoźnika do Ameryki Północnej realizowanych z Londynu-Heathrow oraz Manchesteru.

Z oferty połączeń Delty realizowanych między Ameryką Północną a Europą, będą mogli skorzystać pasażerowie podróżujący zarówno Virgin Atlantic jak i Air France oraz KLM.


Jeśli dojdzie do wydania ostatecznego zatwierdzenia przez organy regulacyjne, Virgin Atlantic, Delta i Air France-KLM staną się założycielami partnerstwa wartego 13 miliardów dolarów, w ramach którego realizowanych będzie ponad 300 lotów transatlantyckich dziennie na 108 trasach. W siatce połączeń znajdzie się ponad 340 miejsc docelowych.

fot. Delta Air Lines
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama