×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Virgin Atlantic zawierają codeshare z Air France i KLM


Virgin Atlantic, Air France i KLM ogłosiły w poniedziałek zawarcie pierwszej umowy codeshare - otwierając tym samym szereg nowych możliwości podróżowania między Ameryką Północną a Europą.


Dzięki partnerstwu klienci Virgin Atlantic zyskają dostęp do  58 nowych tras transatlantyckich z 18 brytyjskich lotnisk z przesiadką w Paryżu-CDG i Amsterdamie, natomiast klienci Air France i KLM skorzystają z oferty powiększonej o 24 tras brytyjskiego przewoźnika do Ameryki Północnej realizowanych z Londynu-Heathrow oraz Manchesteru. 

Z oferty połączeń Delty realizowanych między Ameryką Północną a Europą, będą mogli skorzystać pasażerowie podróżujący zarówno Virgin Atlantic jak i Air France oraz KLM.


Jeśli dojdzie do wydania ostatecznego zatwierdzenia przez organy regulacyjne, Virgin Atlantic, Delta i Air France-KLM staną się założycielami partnerstwa wartego 13 miliardów dolarów, w ramach którego realizowanych będzie ponad 300 lotów transatlantyckich dziennie na 108 trasach. W siatce połączeń znajdzie się ponad 340 miejsc docelowych.

fot. Delta Air Linesgość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie