Virgin Atlantic poleci na dwóch egzotycznych trasach

20 listopada 2022 09:49
Linia Virgin Atlantic zapowiedziała uruchomienie dwóch egzotycznych tras z Londynu Heathrow. Przewoźnik z Wielkiej Brytanii pojawi się wkrótce na Malediwach oraz Turks i Caicos. Inaugurację obu rotacji wakacyjnych przewidziano na drugą połowę przyszłego roku.
Reklama
Archipelag Malediwów oraz Turks i Caicos, czyli karaibskie terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii, pojawią się w przyszłorocznej siatce połączeń zimowych linii Virgin Atlantic. Przewoźnik przygotował oba połączenia z myślą o turystach marzących o rajskich plażach, słonecznej pogodzie i beztroskiej przerwie od rzeczywistości. Rotacje nad Ocean Indyjski i Morze Karaibskie będą realizowane sezonowo z Londynu Heathrow, największego portu lotniczego w Wielkiej Brytanii.

- Archipelag Malediwów to raj z krystalicznie białymi plażami i wspaniałymi lagunami. To jedno z najbardziej wymarzonych miejsc wśród turystów z całego świata, które swoją egzotyką i luksusem przyciąga rzesze podróżnych. Prawdziwie turkusowa woda to z kolei domena wysp Turks i Caicos. Nurkowanie po otaczających archipelag rafach koralowych jest gwarancją udanego wypoczynku - zachęca do odwiedzin obu kierunków linia Virgin Atlantic.


Trasa nad Ocean Indyjski zostanie zainaugurowana 22 października 2023 roku i będzie realizowana trzykrotnie w ciągu tygodnia, natomiast połączenie na Turks i Caicos zostanie uruchomione 15 listopada 2023 roku z częstotliwością dwóch rotacji tygodniowo. Trasa do brytyjskiej kolonii na Karaibach ma potencjał połączenia całorocznego.

- Wiem, że na Malediwach wypoczywa wielu naszych klientów. Tym bardziej nie mogę doczekać się inauguracji tego połączenia, które zapewni pasażerom jeszcze więcej możliwości. Ciekawym dodatkiem do naszego oferowania jest też Turks i Caicos. W ten sposób linia zwiększa swoje karaibskie portfolio - przekazała Juha Jarvinen, CCO linii Virgin Atlantic.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy