×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


O'Leary: Brexit to najgłupszy pomysł od 100 lat


Na wtorkowej (29.01) konferencji prasowej w Wiedniu, prezes Ryanaira Michael O'Leary dosadnie skrytykował brexit. Jednocześnie w jego opinii nie dojdzie do wyjścia Wielkiej Brytanii z UE bez umowy, a być może kraj w ogóle pozostanie w Unii.


Prezes Ryanaira uważa, że Wielka Brytania nie opuści Unii Europejskiej bez umowy. Zaznaczył też, że dla samego Ryanaira wynik negocjacji jest bez znaczenia, bo irlandzki przewoźnik odczuje konsekwencje brexitu w mniejszym stopniu niż linie lotnicze zarejestrowane na Wyspach. 

Jednocześnie O'Leary liczy, że w okresie przejściowym Wielka Brytania zastanowi się jeszcze raz i jednak pozostanie w Unii Europejskiej. Irlandczyk uważa też, że gdyby ponownie zorganizowano referendum, to jego wynik byłby inny niż w 2016 r., ponieważ w głosowaniu udział wzięłoby więcej młodych ludzi i społeczeństwo było bardziej świadome. 


Również we wtorek brytyjscy parlamentarzyści zagłosowali za renegocjacją umowy w sprawie brexitu i opowiedzieli się przeciwko wyjściu Wielkiej Brytanii bez umowy. 

Parlamentarzyści zagłosowali za odesłaniem premier Wielkiej Brytanii Theresy May z powrotem do Brukseli w celu renegocjacji umowy w sprawie brexitu. Jednocześnie rzecznik przewodniczącego Rady Europejskiej poinformował agencję AFP, że dotychczasowa umowa nie podlega negocjacji.

fot. mat. prasowegość_69dbf - Profil
gość_69dbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie