Drożeją bilety za mile w Miles&More

Marek Stus - Profil Marek Stus
28 stycznia 2019 15:23
1 komentarz
Od 9 maja br. zmianie ulegają stawki milowe za bilety rezerwowane w ramach programu Miles&More. Jego uczestnicy za wiele biletów będą musieli zapłacić drożej niż dotychczas.
Reklama

Zgodnie z nową tabelą wskazującą liczbę mil niezbędną do dokonania rezerwacji bilet powrotny na trasach międzykontynentalnych w klasie biznes podrożeje o 7 tys. mil, a w klasie pierwszej o 12 tys. mil. Z kolei w klasie ekonomicznej podwyżka dotyczy stawek na trasach kontynentalnych z wyjątkiem Europy i wynosi 5 tys. mil dla biletów w obie strony.


Podrożeją również bilety dookoła świata i między trzema regionami w klasach premium. W obu przypadkach nowe stawki są wyższe o 10 tys. mil dla klasy biznes i o 20 tys. mil dla klasy pierwszej. Nie ulega natomiast zmianie liczba mil wymaganych do wystawienia biletów w klasie ekonomicznej premium.

Zmiany ogłoszone w programie oznaczają dewaluację wartości mil przeciętnie o kilka procent. Przykładowo za bilet w obie strony z Warszawy do Nowego Jorku w klasie biznes użytkownicy programu płacą obecnie standardową stawkę 105 tys. mil (plus naliczane przez program opłaty i podatki), a po wejściu w życie zmian będzie wynosiła ona odpowiednio 112 tys mil.

Ogłoszone zmiany nie dotyczą, przynajmniej na razie, stawek promocyjnych stosowanych okresowo na wybrane połączenia linii partnerskich programu.

Z nową wersją tabeli stawek milowych obowiązującą od 9 maja br. można zapoznać się na stronie Miles&More.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_c0020 2019-01-28 19:00   
gość_c0020 - Profil gość_c0020
To są między innymi konsekwencje rozdawania mil za płatności kartami oraz w ramach różnych promocji partnerskich.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama