×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Drożeją bilety za mile w Miles&More


Od 9 maja br. zmianie ulegają stawki milowe za bilety rezerwowane w ramach programu Miles&More. Jego uczestnicy za wiele biletów będą musieli zapłacić drożej niż dotychczas.


Zgodnie z nową tabelą wskazującą liczbę mil niezbędną do dokonania rezerwacji bilet powrotny na trasach międzykontynentalnych w klasie biznes podrożeje o 7 tys. mil, a w klasie pierwszej o 12 tys. mil. Z kolei w klasie ekonomicznej podwyżka dotyczy stawek na trasach kontynentalnych z wyjątkiem Europy i wynosi 5 tys. mil dla biletów w obie strony. 


Podrożeją również bilety dookoła świata i między trzema regionami w klasach premium. W obu przypadkach nowe stawki są wyższe o 10 tys. mil dla klasy biznes i o 20 tys. mil dla klasy pierwszej. Nie ulega natomiast zmianie liczba mil wymaganych do wystawienia biletów w klasie ekonomicznej premium. 

Zmiany ogłoszone w programie oznaczają dewaluację wartości mil przeciętnie o kilka procent. Przykładowo za bilet w obie strony z Warszawy do Nowego Jorku w klasie biznes użytkownicy programu płacą obecnie standardową stawkę 105 tys. mil (plus naliczane przez program opłaty i podatki), a po wejściu w życie zmian będzie wynosiła ona odpowiednio 112 tys mil. 

Ogłoszone zmiany nie dotyczą, przynajmniej na razie, stawek promocyjnych stosowanych okresowo na wybrane połączenia linii partnerskich programu. 

Z nową wersją tabeli stawek milowych obowiązującą od 9 maja br. można zapoznać się na stronie Miles&More.
gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie