×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe malowanie Aer Lingus


Irlandzki przewoźnik zaprezentował nowy sposób malowania swoich samolotów. Projekt został zaprezentowany na airbusie A330-300 o rejestracji EI-EDY.


Zniknął na wpół zielony kadłub. Przewoźnik postawił raczej na bardziej przejrzyste malowanie, w którym dominuje biel. Na ogonie samolotu dalej występuje rozpoznawalna koniczyna, jednak w odświeżonym wzorze. Irlandzki symbol pojawia się również jako część logo Aer Lingus z przodu kadłuba, a nazwa linii przedstawiona jest w nowej czcionce. Zielona farba obecna jest głównie na ogonie oraz na silnikach.


Nowy projekt wydaje się być zgodny z koncepcją przyjętą przez Iberię, innego przewoźnika z grupy IAG, który w 2013 r. także zastosował na swoich samolotach malowanie, gdzie dominuje barwa biała. O malowaniach samolotów typu eurowhite pisaliśmy już wcześniej.

Zmiana wyglądu samolotów to początek zapowiedzianego przez przewoźnika w 2018 r. rebrandingu. Ostatnie odświeżenie malowania miało miejsce w irlandzkiej linii 20 lat temu. Aer Lingus zapowiedział, że planuje zakończenie wdrażania nowej wersji malowania w całej swojej flocie do 2021 r.

fot.: Aer Lingusgość_3041b - Profil
gość_3041b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie