Aer Lingus wznowił trasę do Los Angeles

14 maja 2022 15:13
Linia Aer Lingus ponownie połączyła bezpośrednią trasą Dublin z Los Angeles. Przedwczoraj (12.05) pierwsi podróżni irlandzkiego przewoźnika dotarli do "Miasta Aniołów" po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa.
Reklama
Przedwczoraj (12.05) linia Aer Lingus przywróciła bezpośrednią rotację z Dublina do Los Angeles. Połączenie ponownie znalazło się w rozkładzie lotów irlandzkiego przewoźnika po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i znikomym popytem na podróże transatlantyckie.


- Jest nam niezmiernie miło, że możemy wrócić do podróżnych z propozycją lotów do Los Angeles, które byliśmy zmuszeni wstrzymać na początku 2020 roku. Los Angeles jest niezwykle ważnym i popularnym rynkiem dla naszej linii - powiedziała Susanne Carberry, dyrektor linii Aer Lingus.

Trasa z Dublina do Los Angeles realizowana jest raz dziennie przy wykorzystaniu samolotu Airbus A330-300, czyli największego samolotu we flocie irlandzkiego przewoźnika. Maszyna może zabrać na pokład do 317 pasażerów. Linia Aer Lingus jest jedyną linią, która oferuje bezpośrednie połączenia transatlantyckie z Irlandii na Zachodnie Wybrzeże USA. Poza Los Angeles, przewoźnik nieustannie operuje na trasie z Dublina do San Francisco.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy