×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates dołącza do "Worldwide by easyJet"


Linia easyJet ogłosiła, że Emirates stanie się nowym partnerem w ramach usługi "Worldwide by easyJet", dzięki której pasażerowie brytyjskiego low-costa będą mogli przesiadać się na loty przewoźnika z Dubaju.


Na początku przesiadkami objęte zostanie lotnisko Londyn-Gatwick, ale w planach jest ich rozszerzenie także o inne europejskie lotniska, na których funkcjonują transfery easyJeta m.in. Amsterdam, Barcelona, Paryż-CDG i Orly oraz Mediolan-Malpensa.

- Będzie nam bardzo miło powitać Emirates jako linie partnerskie easyJet Worldwide. Biorąc pod uwagę, że obsługujemy wiele popularnych połączeń z Londynu Gatwick, jesteśmy pewni, że ich dodatek do Worldwide będzie bardzo popularny wśród naszych klientów, którzy szukają łatwego i bezproblemowego połączenia między Europą, Bliskim Wschodem i nie tylko - powiedział Johan Lundgren, dyrektor generalny easyJet.


- Oferta Emirates zawsze polegała na zapewnieniu klientom lepszych doświadczeń w locie, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Oferujemy naszym pasażerom szeroki wybór opcji połączeń nie tylko za pośrednictwem naszej globalnej sieci, ale także za pośrednictwem naszych partnerskich linii lotniczych. Cieszymy się, że możemy dołączyć do programu "Worldwide by easyJet", który pozwala oferować naszym pasażerom bezproblemowe połączenia, kiedy podróżują z Emirates i easyJet przez London Gatwick, jedną z naszych głównych brytyjskich bram - powiedział Thierry Antinori, wiceprezes Emirates. 


Wcześniej do platformy easyJeta dołączyły m.in. Singapore Airlines, Virgin Atlantic oraz Norwegian Air Shuttle, kanadyjski WestJet, Thomas Cook Airlines, francuskie Corsair i La Compagnie oraz szkocki Loganair.

Emirates lata z Londynu-Gatwick do Dubaju trzy razy dziennie, wszystkie rejsy są wykonywane airbusami A380.
gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie