Emirates dołącza do "Worldwide by easyJet"

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
21 listopada 2018 08:11
1 komentarz
Linia easyJet ogłosiła, że Emirates stanie się nowym partnerem w ramach usługi "Worldwide by easyJet", dzięki której pasażerowie brytyjskiego low-costa będą mogli przesiadać się na loty przewoźnika z Dubaju.
Reklama

Na początku przesiadkami objęte zostanie lotnisko Londyn-Gatwick, ale w planach jest ich rozszerzenie także o inne europejskie lotniska, na których funkcjonują transfery easyJeta m.in. Amsterdam, Barcelona, Paryż-CDG i Orly oraz Mediolan-Malpensa.

- Będzie nam bardzo miło powitać Emirates jako linie partnerskie easyJet Worldwide. Biorąc pod uwagę, że obsługujemy wiele popularnych połączeń z Londynu Gatwick, jesteśmy pewni, że ich dodatek do Worldwide będzie bardzo popularny wśród naszych klientów, którzy szukają łatwego i bezproblemowego połączenia między Europą, Bliskim Wschodem i nie tylko - powiedział Johan Lundgren, dyrektor generalny easyJet.


- Oferta Emirates zawsze polegała na zapewnieniu klientom lepszych doświadczeń w locie, zarówno w powietrzu, jak i na ziemi. Oferujemy naszym pasażerom szeroki wybór opcji połączeń nie tylko za pośrednictwem naszej globalnej sieci, ale także za pośrednictwem naszych partnerskich linii lotniczych. Cieszymy się, że możemy dołączyć do programu "Worldwide by easyJet", który pozwala oferować naszym pasażerom bezproblemowe połączenia, kiedy podróżują z Emirates i easyJet przez London Gatwick, jedną z naszych głównych brytyjskich bram - powiedział Thierry Antinori, wiceprezes Emirates.


Wcześniej do platformy easyJeta dołączyły m.in. Singapore Airlines, Virgin Atlantic oraz Norwegian Air Shuttle, kanadyjski WestJet, Thomas Cook Airlines, francuskie Corsair i La Compagnie oraz szkocki Loganair.

Emirates lata z Londynu-Gatwick do Dubaju trzy razy dziennie, wszystkie rejsy są wykonywane airbusami A380.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_ec29c 2018-11-21 17:01   
gość_ec29c - Profil gość_ec29c
Żadna sensacja, wielkich synergii nie będzie. A to dlatego, że do Dubaju można dolecieć niemal z całej Europy.

Emirates będzie miał straty, bo rośnie P2P z Europy zarówno do Indii, Tajlandii, jak i Australii, czyli na najważniejszych rynkach przesiadkowych. A P2P wygrywa z przesiadkami!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama