easyJet z nową usługą. Zaopiekują się twoim bagażem

27 listopada 2023 12:46
easyJet zostanie pierwszą europejską tanią linią lotniczą oferującą usługę odbioru i dostarczenia bagażu door-to-door, początkowo będzie jednak dostępna jedynie w porcie lotniczym Londyn-Gatwick i Genewie.
Reklama
Nowa usługa zostanie początkowo uruchomienia jedynie w portach lotniczych w Genewie i Londynie Gatwick, dostępna będzie w trzech wariantach:
  • Dla pasażerów wylatujących z Londynu Gatwick i Genewy: Nadany bagaż zostanie odebrany ze wskazanego przez klienta miejsca, następnie akredytowany kierowca zawiezie go na lotnisko, walizki zostaną odprawione i pasażer odbierze je już w porcie docelowym.
  • Dla pasażerów przylatujących do Genewy: Klienci przybywający do Genewy z dowolnego lotniska easyJet mogą zarezerwować dostawę bagażu do miejsca docelowego np. do domu lub hotelu.
  • Od drzwi do drzwi: Pasażerowie lecący z Londynu Gatwick do Genewy mogą zarezerwować usługę „door-to-door” - bagaż klienta zostanie odebrany przez kierowcę spod wskazanego adresu i dostarczony do miejsca docelowego po wylądowaniu w Genewie.
easyJet stanie się pierwszą linią lotniczą, która uwzględni tę usługę w pakiecie. Będzie ona dostępna w ramach wszystkich biletów wylotowych z Londyny Gatwick i Genewy kupionych w taryfie FLEXI. Pasażerowie posiadający bilety w innych taryfach będą mogli dokupić usługę dodatkowo w cenie 37 GBP na stronie przewoźnika.


- Zawsze zastanawiamy się, w jaki sposób możemy udoskonalać oferowane przez nas produkty i usługi, żeby zapewnić większy wybór, jakiego oczekują nasi klienci. Jesteśmy podekscytowani możliwością wprowadzenia usług Airportr początkowo z Londynu Gatwick i Genewy, żeby uczynić podróżowanie jeszcze łatwiejszym dla naszych klientów, niezależnie od tego, czy podróżują w celach biznesowych, czy turystycznych - powiedziała Sophie Dekkers, dyrektor ds. handlowych easyJet.

easyJet obsługuje trasę z Krakowa do Londynu Gatwick i nowa usługa będzie dostępna również dla pasażerów lecących do małopolski.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy