×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


easyJet ogłasza współpracę z Singapore Airlines


EasyJet ogłosił dziś podjęcie współpracy z Singapore Airlines, w ramach której pasażerowie brytyjskiego przewoźnika będą mogli przesiadać się na loty obsługiwane przez linie z Grupy Singapore.


W ramach zainicjowanego w zeszłym roku programu "Worldwide by easyJet" brytyjska linia podjęła już współpracę m.in. z Thomas Cook Airlines, Norwegianem, WestJetem, Neosem czy Corsairem. W najbliższym czasie do partnerów przewoźnika dołączą spółki z Grupy Singapore: spółka-matka Singapore Airlines i spółka-córka - Scoot.

Dzięki porozumieniom klienci easyJeta będą mogli zarezerwować loty do około 100 miejsc położonych w Ameryce Północnej, na Karaibach, w Afryce, na Oceanie Indyjskim, a także do Azji Południowo-Wschodniej.

Cieszymy się, że możemy powitać Singapore Airlines i Scoot jako naszych najnowszych partnerów, którzy dołączają do programu "Worldwide by easyJet". Tym samym zapewniamy jeszcze większy wybór naszym klientom, rozszerzając siatkę połączeń o nowe kierunki - powiedział Johan Lundgren, dyrektor generalny easyJet.

Przesiadki na loty do Singapuru, w ramach prowadzonej współpracy, będą dostępne z Mediolanu-Malpensa (Singapore Airlines) i z Berlina-Tegel (Scoot).


Lundgren zdradza, że program "Worldwide by easyJet" będzie dalej rozwijany. W planach CEO brytyjskiej linii, jest włączenie do porozumienia jednego z przewoźników z Bliskiego Wschodu.gość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie