easyJet ogłasza współpracę z Singapore Airlines

Bartłomiej Morga - Profil Bartłomiej Morga
07 września 2018 09:00
1 komentarz
EasyJet ogłosił dziś podjęcie współpracy z Singapore Airlines, w ramach której pasażerowie brytyjskiego przewoźnika będą mogli przesiadać się na loty obsługiwane przez linie z Grupy Singapore.
Reklama

W ramach zainicjowanego w zeszłym roku programu "Worldwide by easyJet" brytyjska linia podjęła już współpracę m.in. z Thomas Cook Airlines, Norwegianem, WestJetem, Neosem czy Corsairem. W najbliższym czasie do partnerów przewoźnika dołączą spółki z Grupy Singapore: spółka-matka Singapore Airlines i spółka-córka - Scoot.

Dzięki porozumieniom klienci easyJeta będą mogli zarezerwować loty do około 100 miejsc położonych w Ameryce Północnej, na Karaibach, w Afryce, na Oceanie Indyjskim, a także do Azji Południowo-Wschodniej.

- Cieszymy się, że możemy powitać Singapore Airlines i Scoot jako naszych najnowszych partnerów, którzy dołączają do programu "Worldwide by easyJet". Tym samym zapewniamy jeszcze większy wybór naszym klientom, rozszerzając siatkę połączeń o nowe kierunki - powiedział Johan Lundgren, dyrektor generalny easyJet.

Przesiadki na loty do Singapuru, w ramach prowadzonej współpracy, będą dostępne z Mediolanu-Malpensa (Singapore Airlines) i z Berlina-Tegel (Scoot).


Lundgren zdradza, że program "Worldwide by easyJet" będzie dalej rozwijany. W planach CEO brytyjskiej linii, jest włączenie do porozumienia jednego z przewoźników z Bliskiego Wschodu.
Reklama

Ostatnie komentarze

michal5 2018-09-07 17:03   
michal5 - Profil michal5
A tymczasem easyJet od wiosny 2019 otwiera swoją kolejną bazę operacyjną. Tym razem będzie to Nantes we Francji. Szczegóły pewnie wkrótce:

zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama