×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Small Planet w Niemczech złożył wniosek o ogłoszenie niewypłacalności


Niemiecki oddział Small Planet Airlines GmbH złożyły wniosek o ogłoszenie niewypłacalności. Komunikat w tej sprawie pojawił się na niemieckiej stronie przewoźnika.


Przewoźnik czarterowy Small Planet Airlines GmbH, działający od 2015 roku na niemieckim rynku, ogłosił wczoraj (18.09), że planuje restrukturyzację i w związku z tym złożył wniosek o ogłoszenie niewypłacalności. Jednocześnie linie lotnicze zapewniają, że sytuacja w Niemczech nie będzie miała wpływu na działalności pozostałych spółek - na Litwie, w Polsce i w Kambodży. 


Sąd Rejonowy Berlin-Charlottenburg przyjął wniosek o upadłość. Obecna sytuacja, w jakiej znalazł się przewoźnik, spowodowana jest trudną sytuacją finansową po ostatnich wakacjach letnich, zbyt późno dostarczonym samolotem, problemami z personelem pokładowym, leasingiem samolotu oraz problemami technicznymi.

Na stronie internetowej Small Planet Airlines pojawił się komunikat informujący pasażerów, że wszystkie loty z Niemiec oraz Holandii będą realizowane zgodnie z założonym rozkładem, a bilety zachowują swoją ważność.gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie