Leo Express rozszerza ofertę w Łodzi

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
31 stycznia 2018 09:53
Od 29 stycznia bilety LEO Express będą dostępne w centrum obsługi pasażera Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej na dworcu Łódź Fabryczna, gdzie znajduje się również wielostanowiskowy przystanek autobusowy.
Reklama

LEO Express jest pierwszym przewoźnikiem autobusowym, którego bilety będą dostępne na Dworcu Łódź Fabryczna w stacjonarnym punkcie zlokalizowanym we wschodniej części dworca. Umowę w tej sprawie podpisali członek zarządu LEO Express Polska Peter Jančovič oraz Janusz Malinowski, prezes ŁKA.

- Cieszy nas podjęta współpraca z LEO Express. Nasi pracownicy zostali już przeszkoleni zarówno z systemu sprzedaży, jak i oferty handlowej. Jesteśmy gotowi do realizacji podobnej usługi dla innych przewoźników, takie rozmowy już się toczą – powiedział Janusz Malinowski, prezes Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Z Łodzi pasażerowie mogą dostać się do Wiednia, Pragi, Trójmiasta, Ustki, Ciechocinka, Torunia, Słupska, Katowic, Krakowa oraz Warszawy.


- Transport publiczny powinien być prosty i intuicyjny. Dlatego bardzo zależy nam, żeby pasażerowie mogli nabyć bilet na przejazd w najbardzej naturalnym punkcie – na dworcu autobusowym. Chcemy, aby sprzedaż w punkcie ŁKA była dobrym początkiem dla dalszej współpracy w zakresie zharmonizowania siatki LEO Express i połączeń aglomeracyjnych ŁKA – dodaje Peter Jančovič, członek zarządu LEO Express Polska.

Pierwszym kursem, który w grudniu 2015 roku wyjechał z nowego dworca Łódź Fabryczna był właśnie autokar LEO Express.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama