Niemiecki Small Planet Airlines świętuje milionowego pasażera

Damian Tobór - Profil Damian Tobór
18 stycznia 2018 08:42
16 stycznia z lotniska w Paderborn wyleciał do egipskiej Hurghady milionowy pasażer niemieckiego przewoźnika czarterowego z grupy Small Planet Airlines. Jubileuszowy pasażer podróżował lotem wykonywanym dla biura TUI Germany.
Reklama

- Jesteśmy dumni z pozytywnego rozwoju Small Planet Airlines Germany. Nasza koncepcja i oferta została dobrze przyjęta na rynku od jej premiery w maju 2016 r. Mamy nadzieję na dalszą poprawę naszych usług wraz z uruchomieniem naszego internetowego systemu odprawy - powiedział Oliver Pawel, dyrektor handlowy Small Planet Airlines Germany.

Już we wrześniu 2017 roku przedstawiciele linii informowali o zdobyciu zaufania partnerów biznesowych oraz pasażerów w Niemczech. Według Pawela, w lecie 2018 roku linia lotnicza powiększy swoją flotę do 10 samolotów Airbus - 2 Airbus A321 i 8 Airbus A320.


- Jestem pewien, że nasza wartościowa oferta doprowadzi do dalszego wzrostu naszej niemieckiej floty w najbliższej przyszłości - dodał Pawel.

Z portu lotniczego Paderborn/Lippstadt, który obsłużył jubileuszowego pasażera, niemiecki przewoźnik oferuje czartery do Antalyi, Burgas, Heraklionu, Hurghady, Prisztiny, Warny oraz na Gran Canarię, Kos, Majorkę, Rodos oraz Teneryfę.
Od lata 2018 r. loty czarterowe Small Planet Airlines będą dostępne w całych Niemczech z bazami w Düsseldorfie, Hamburgu, Hanowerze, Kolonii, Lipsku i Paderborn, a także w Amsterdamie i Hurghadzie.

Fot. Paderborn-Lippstadt Airport/Small Planet Airlines Germany


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama