×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Small Planet odwołuje loty z Lublina do Werony


Od stycznia 2018 roku linie lotnicze Small Planet Airlines miały obsługiwać połączenie z Lublina do Werony. Z powodu niezadowalającego zainteresowania biletami przewoźnik zrezygnował z lotów do Włoch.


Połączenie które zostało ogłoszone w kwietniu br., miało być obsługiwane raz w tygodniu - w soboty. Sezonowe loty miały być realizowane od 23 grudnia br. do 24 lutego 2018 roku. Samolot miał wystartować z Werony o 11:55, by dotrzeć do Lublina na 13:40. W lot powrotny miał wyruszyć o 14:30 i wylądować we Włoszech o godzinie 16:15.

Z powodu niezadowalającej sprzedaży przewoźnik zrezygnował z uruchomienia tej trasy.


Linia czarterowa Small Planet w czerwcu br. latała także z Lublina do Barcelony, jednak połączenie z uwagi na brak zainteresowania biletami zostało zlikwidowane po niecałym miesiącu funkcjonowania. 

Przewoźnik we współpracy z biurami podróży realizuje loty do Bułgarii, Egiptu, Grecji, Hiszpanii, Turcji oraz innych popularnych kierunków wakacyjnych.

W sezonie zimowym 2018 Small Planet będzie latał do Werony z Warszawy.fot. Wikimedia Commons


gość_6cbeb - Profil
gość_6cbeb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie