Rozszerzone umowy code-share Singapore Airlines

10 sierpnia 2017 07:59
W ostatnich miesiącach Singapore Airlines rozszerzyły znacząco wachlarz połączeń code-share. Kody azjatyckiej linii pojawiają się na wielu kolejnych trasach w Europie (w tym do Polski) oraz Ameryce Północnej.
Reklama
W maju w życie weszły porozumienia z flyBe oraz Air France. W ramach umowy z pierwszą z wymienionych linii Singapore Airlines dodają swoje numery (SQ) na trasach z Manchesteru do Edynburga i Exter. Z kolei drugi przewoźnik umożliwia dodanie kodów singapurskich na rejsach z Paryża CDG do Aberdeen, Edynburga i Newcastle.


W czerwcu br. z kolei znacząco rozszerzono code-share z SAS-em. Azjatycka linia umieszcza swoje oznaczenia na następujących połączeniach:
  • z Kopenhagi do Reykjaviku-Keflaviku i Vagar (Wyspy Owcze);
  • ze Sztokholmu-Arlanda do: Göteborga, Helsinek, Kalmar, Kiruny, Luleå, Oslo-Gardermoen, Östersund, Ronneby, Skellefteå, Sundsvall, Tallinna, Tampere, Umeå, Vaasa, Visby i Wilna.
Od 25 czerwca br. obowiązuje także nowa umowa z Eurowings. Dzięki niej, Singapore Airlines wprowadzają swoje numery na rejsach realizowanych przez niemiecką linię:
  • z Düsseldorfu do Berlina-Tegel, Budapesztu, Drezna, Hamburga, Lipska, Manchesteru, Norymbergi, Pragi, Warszawy, Wiednia i Wrocławia;
  • z Hamburga do Manchesteru i Zurychu;
  • z Monachium do Edynburga i Rzymu-Fiumicino.

We wrześniu z kolei oznaczenia Sinapore Airlines pojawią się na dwóch trasach Virgin America z San Francisco:
  • do Indianapolis (od 26 września br.);
  • do Nashville (od 5 września br.).
Azjatycka linia umożliwiła także wprowadzenie kodów Ethiopian Airlines (ET) na obsługiwanych przez siebie dwóch trasach z Singapuru-Changi do Chin (do Pekinu i Szanghaju-Pudong).


fot. (zgodnie z kolejnością w tekście): Dominik Sipinski, Piotr Bożyk


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy