×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Brussels rozszerza ofertę dla studentów wymiany


Stała cena biletu, bezpłatny, dodatkowy bagaż, bezpłatna zmiana daty lotu, zniżki dla rodziny i przyjaciół - takie przywileje oferują linie Brussels Airlines dla studentów wymiany. Teraz przewoźnik rozszerzył listę kierunków objętych promocją.Belgiski przewoźnik zainaugurował już w 2013 r. ofertę b.student pack, stworzoną dla młodych osób, którzy planują uczestniczyć w wymianie studenckiej w Belgii lub za granicą przez okres co najmniej 3 miesięcy. Jak informują linie Brussels Airlines, propozycja ta spotkała się z ciepłym przyjęciem. Obecnie przewoźnik zdecydował się rozszerzyć obowiązywanie oferty na 52, zamiast jak dotychczas 35, kierunki w Europie. Z programu mogą skorzystać studenci z Polski lub udający się do Polski, a także ich rodziny i przyjaciele, gdyż wśród kierunków objętych promocją są Warszawa i Kraków. 

Dzięki ofercie b.student pack, studenci będą mogli wykupić bilet powrotny w Europie w stałej cenie 199 euro oraz skorzystać z szeregu przywilejów: każdy ze studentów będzie mógł zabrać ze sobą 58 kg bagażu (do 12 kg bagażu podręcznego oraz dwa bagaże rejestrowane, każdy o wadze do 23 kg), a także bezpłatnie zmienić datę lotu powrotnego. Dodatkowo, każdy z uczestników programu otrzyma 20 proc. zniżki na pięć biletów dla rodziny i przyjaciół, którzy zechcą przyjechać w odwiedziny lub dla siebie, jeżeli osoba taka zechce pojechać na parę dni do domu w czasie studiów za granicą. 


fot. Brussels Airlinesgość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie