×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ATR zmienia struktury i rozwija oddział szkoleniowy


Producent samolotów ATR utworzył nowy oddział ds. leasingu, zarządzania aktywami i cargo. Ma on skupić się na sprzedaży nowych i używanych turbośmigłowych maszyn do firm leasingowych. Poza tym ATR rozwija centrum szkoleniowe w Paryżu.Nowe biuro ds. leasingu, zarządzania aktywami i cargo będzie zajmować się sprzedażą ATR-ów przede wszystkim dla firm leasingowych. Dotyczy to zarówno nowych, jak i używanych maszyn. Departament ma też wspierać klientów firmy w zarządzaniu samolotami, również pod względem konwersji ich na maszyny cargo. 

Szefem nowego departamentu będzie Karine Guenan, dotychczasowa wiceprezeska firmy ds. klientów i finansowania. Guenan nadal będzie sprawować dotychczasową funkcję.

Departament ma funkcjonować jako "jedno okienko" do prowadzenia klientów przez cały proces pozyskiwania i zarządzania samolotami. Do jego zadań będzie należało też m.in. wspieranie transakcji typu sprzedaży i leasingu zwrotnego. 

ATR dodatkowo poinformował o rozbudowie centrum szkoleniowego w Paryżu. W listopadzie br. uruchomiony zostanie tam pełen symulator lotu modelu ATR 72-600. W centrum położonym w pobliżu lotniska CDG obecnie działa symulator wariantu -500. 

Centra szkoleniowe ATR-a działają jeszcze w Tuluzie, Johannesburgu, Singapurze i Miami.gość_9d3cb - Profil
gość_9d3cb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie