" />

Gala "Najlepsza Linia Lotnicza" 16 marca w Rzeszowie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
24 stycznia 2017 17:30
4 komentarze

Gala wieńcząca tegoroczny Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" odbędzie się 16 marca w rzeszowskiej G2A Arena. Organizatorem Gali będzie Port Lotniczy "Rzeszów-Jasionka". Wydarzenie zgromadzi najważniejszych w kraju przedstawicieli branży lotniczej i turystycznej.

Reklama

Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" i wieńczącą go gala odbędą się już po raz trzynasty. Partnerem Plebiscytu jest Lagardere. Patronat merytoryczny objęła Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Oddaj głos na najlepszą linie lotniczą 2016 roku! Do wygrania trzy vouchery na zakupy w sklepach lotniskowych o wartości 500 zł każdy od Lagardere. Głosowanie trwa do 5 marca br.

- Cieszę się, że po raz pierwszy ta prestiżowa impreza zagości na Podkarpaciu, w sercu Doliny Lotniczej - mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. - Nie jesteśmy przesądni i wierzymy, że trzynasta edycja Gali będzie najbardziej udaną w historii tej imprezy.

- Plebiscyt "Najlepsza Linia Lotnicza" oraz wieńcząca go Gala to stałe i ważne wydarzenia w życiu lotniczej branży w Polsce. Cieszymy się, że po raz pierwszy gala odbędzie się w Rzeszowie, mieście związanym z przemysłem lotniczym od dawna. Zależy nam na tym, aby pokazywać, że rozwój lotnictwa pozytywnie wpływa na gospodarkę całego kraju – podkreślił Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.


Gospodarzem i współorganizatorem Gali będzie G2A Arena, jedno z najnowszych centrów wystawienniczo-konferencyjnych w Polsce.

- To bardzo ważne, że Gala wieńcząca Plebiscyt Pasazer.com odbędzie się na Podkarpaciu - w województwie, którego jedną z wiodących inteligentnych specjalizacji jest właśnie lotnictwo. Nasz obiekt - G2A Arena - położony przy samym Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka wydawał się być oczywistym wyborem. Jestem przekonany, że wybór tego regionu jako gospodarza Gali przyczyni się do rozbudowy siatki połączeń lotniczych z serca Podkarpacia - wskazał Kamil Szymański, prezes CWK Operator (G2A Arena).


Wieńcząca Plebiscyt gala to co roku okazja do spotkania przedstawicieli linii lotniczych, lotnisk, firm usługowych z tej branży, touroperatorów, agentów podróży, a także reprezentantów urzędów i administracji. Wydarzenie gromadzi rokrocznie kilkaset osób, w tym gości z zagranicy. Dla gospodarza Gali to szansa na zaprezentowanie swojego miasta i lotniska, a także na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

W Plebiscycie internauci jak co roku wybiorą najlepsze linie lotnicze w pięciu kategoriach: przewoźników tradycyjnych w segmencie lotów krótkodystansowych, tradycyjnych w segmencie lotów dalekodystansowych, niskokosztowych, czarterowych oraz nielatających z Polski.

Do tego Kapituła Plebiscytu złożona z ekspertów, dziennikarzy i przedstawicieli branży wybierze najlepszą linię biznesową, wydarzenie roku, trasę roku oraz menedżera roku. Stowarzyszenie Praw Pasażerów „Przyjazne Latanie” wręczy także nagrodę dla linii najbardziej przyjaznej pasażerom.


Gospodarzami wcześniejszych edycji Gali były m.in. Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice i Lublin. W zeszłym roku nagrody w głównych kategoriach trafiły do Ryanaira, LOT-u, Lufthansy, Small Planet Airlines i Singapore Airlines. Oddano wtedy niemal 30 tys. głosów.

Serwis Pasazer.com, organizator Plebiscytu, to największy w Polsce portal podróżniczo-lotniczy. Czyta go 250 tys. osób miesięcznie – wśród nich są zarówno pasażerowie szukający tanich biletów i inspiracji do podróży, jak i przedstawiciele wszystkich największych firm z branży lotniczej i turystycznej w kraju.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_299bd 2017-01-29 21:19   
gość_299bd - Profil gość_299bd
Jak w Rzeszowie to stawiam na Adrię.
LS9 2017-01-25 16:20   
LS9 - Profil LS9
Dzieki za podpowiedz!
gość_8a051 2017-01-24 22:00   
gość_8a051 - Profil gość_8a051
@LS9 - każdy może, wiecej tu: zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama