Trwa głosowanie. Wybieramy najlepszych przewoźników lotniczych!

W 14. edycji plebiscytu "Najlepsza Linia Lotnicza" tylko zweryfikowani pasażerowie decydują do kogo powędrują lotnicze nagrody 2017 roku. We współpracy z Grupą eSky wysłaliśmy zaproszenia do oddania głosu tylko do grupy osób, która rzeczywiście skorzystała z oferty konkretnych przewoźników. Otrzymali oni e-mail ze specjalnym linkiem prowadzącym do strony, na której mogą ocenić linie, którymi lecieli. Oceniać będą cenę biletu, odprawę i boarding, komfort lotu, personel podkładowy, punktualność oraz czystość na pokładzie. Pasażerów linii sieciowych dodatkowo poprosiliśmy o ocenę jakości posiłków na pokładzie oraz oferowanej rozrywki pokładowej. Głosowanie rozpoczęło się w połowie grudnia ub. roku i potrwa do końca lutego 2018 roku.

Partnerem plebiscytu jest Grupa eSKY, agent turystyczny działający online (OTA) oraz Lagardere, operator sklepów duty free na polskich lotniskach. Gospodarzem gali został Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice im. Jana Pawła II.

O Plebiscycie "Najlepsza Linia Lotnicza"

Od 2004 roku pasażerowie wybierają najlepszych przewoźników operujących na naszym niebie. Główną ideą i założeniem konkursu jest monitorowanie poziomu satysfakcji ich klientów. Plebiscyt w ciągu tego okresu zyskał wyjątkową pozycję w polskim świecie lotniczym. Jego renoma wynika głównie z tego, że nagrody przyznają sami pasażerowie - nie ma tu miejsca na subiektywizm i arbitralność, a wyróżnienia odzwierciedlają faktyczne wrażenia podróżnych. W 2010 roku do plebiscytu włączyliśmy kapitułę złożona z ekspertów branży lotniczych, instytucji państwowych, przedstawicieli lotnisk i dziennikarzy. Specjaliści wybierają najlepszą biznesową linię lotniczą, najważniejsze wydarzenie roku, menedżera oraz trasę roku.

O Gali "Najlepsza Linia Lotnicza"

Coroczna gala "Najlepsza Linia Lotnicza" na stałe wpisała się w kalendarz imprez lotniczych w Polsce. W tym roku odbędzie się w marcu w Krakowie, jej gospodarzem będzie Międzynarodowy Port Lotniczy Kraków-Balice. Wręczenie nagród to nie tylko zasłużone wyróżnienie dla najlepszych, wydarzenie stało się przede wszystkim doskonałym pretekstem do spotkania całej polskiej branży lotniczej w jednym miejscu. W gali biorą udział przedstawiciele linii lotniczych, lotnisk, urzędów i firm związanych z branżą lotniczą. Dzięki zachowaniu równowagi między częścią formalną i nieoficjalną co roku jest to doskonała okazja do rozmów kuluarowych i nawiązania nowych kontaktów.

Firmy zainteresowane współpracą przy organizacji plebiscytu i gali - zapraszamy do współpracy - tel. 665 277 676