"Najlepsza Linia Lotnicza"

Od 2004 roku Czytelnicy portalu Pasazer.com wybierają najlepszych przewoźników lotniczych w Polsce. Główną ideą i założeniem konkursu jest monitorowanie poziomu satysfakcji pasażerów. Plebiscyt w ciągu tego okresu zyskał wyjątkową pozycję w polskim świecie lotniczym. Jego renoma wynika głównie z tego, że nagrody przyznają sami Czytelnicy - nie ma tu miejsca na subiektywizm i arbitralność, a wyróżnienia odzwierciedlają faktyczne wrażenia podróżnych.

W 2010 roku do Plebiscytu włączyliśmy kapitułę złożona z ekspertów branży lotniczych, instytucji państwowych, przedstawicieli lotnisk i dziennikarzy. Specjaliści wybierają najlepszą biznesową linię lotniczą, najważniejsze wydarzenie roku, menedżera oraz trasę roku.

Coroczna gala "Najlepsza Linia Lotnicza" na stałe wpisała się w kalendarz imprez lotniczych w Polsce. Wręczenie nagród podczas uroczystej gali to nie tylko zasłużone wyróżnienie dla najlepszych. Wydarzenie stało się przede wszystkim doskonałym pretekstem do spotkania całej polskiej branży lotniczej w jednym miejscu. W uroczystej gali biorą udział przedstawiciele linii lotniczych, lotnisk, urzędów i firm związanych z branżą lotniczą. Dzięki zachowaniu równowagi między częścią formalną i nieoficjalną co roku jest to doskonała okazja do rozmów kuluarowych i nawiązania nowych kontaktów.


Firmy zainteresowane współpracą przy organizacji kolejnej edycji plebiscytu i gali - zapraszamy do współpracy - tel. 665 277 676