Nowe kursy autobusowe z Krakowa na Słowację

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
09 czerwca 2016 12:42
1 komentarz
Firma przewozowa TigerExpress uruchomiła kolejne nowe połączenia busami z Krakowa na Słowację. Tym razem z Krakowa można 2 razy dziennie dojechać przez Nowy Sącz do Bardejova, Prešova oraz Košic.
Reklama

Ceny biletów rozpoczynają się już od 29 zł. Łącznie z Krakowa można dojechać pięć razy dziennie bezpośrednio do parków wodnych, uzdrowisk, historycznych miasteczek czy parków narodowych na Słowacji, w tym do kilku słowackich termalnych parków wodnych, takich jak Tatralandia, Besenova, czy Aquacity Poprad.

Busy zatrzymują się również w mieście Poprad, które jest głównym punktem wyjściowym do słowackich Tatr oraz do parku narodowego Słowacki Raj.

Wszystkie połączenia TigerExpress wymagają obowiązkowej rezerwacji miejsc. Bilety można zakupić za pośrednictwem strony internetowej www.tigerexpress.eu, oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży, np. w Krakowie, Katowicach, Tarnowie, Łodzi i innych miastach.

Kursy są obsługiwane nowoczesnymi busami marki Mercedes, Volkswagen oraz Renault, wyposażonymi w klimatyzację, bezpłatne Wifi oraz gniazdka 220V. Kierowcy oraz piloci serwują bezpłatny poczęstunek – kawę, wodę oraz drobne słodycze.

Oubiegłego roku TigerExpress kursuje z Krakowa przez słowackie miasta Dolný Kubín - Rużomberk - Liptowski Mikulasz -Poprad - Preszow do Koszyc.

fot. Slovakia Travel

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

gość_28bfc 2016-06-09 17:54   
gość_28bfc - Profil gość_28bfc
Powodzenie miałyby kursy do Satu Mare lub Baia Mare w Rumunii. To wrota w piękne góry Maramauresz i na Bukowinę. To tylko niewiele ponad 400 km z Krakowa.W tamte rejony brak jakiejkolwiek komunikacji publicznej.Rumunia piękna, bezpieczna i niedroga.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama