×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Cebu Pacific kupuje 6,6 tys. foteli Recaro


Filipiński przewoźnik niskokosztowy Cebu Pacific został pierwszym nabywcą fotela lotniczego SL3510 firmy Recaro w regionie Azji i Oceanii. Cebu wyposaży flotę airbusów A321neo w 6,6 tys. takich foteli.


Linia Cebu Pacific zamówiła 30 airbusów A321neo, a ich dostawy mają rozpocząć się w przyszłym roku. Każdy samolot będzie miał 220 miejsc w klasie ekonomicznej. Wszystkie fotele dostarczy Recaro.

- Zawsze wspieraiśmy innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania, które zapewniają najwyższej jakości doświadczenia naszych pasażerów. To właśnie z tego powodu zadecydowaliśmy o wyposażeniu naszych nowych airbusów A321neo w fotele Recaro SL3510. Pozwolą one nam nie tylko na podniesienie komfortu pasażerów, ale i na obniżenie zużycia paliwa - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Lance Gokongwei, prezes Cebu Pacific Air. 


Siedzenie Recaro SL3510 waży ok. 9 kg - to jeden z najlżejszych foteli dla klasy ekonomicznej na rynku, o ok. 40 proc. lżejszy od standardowych modeli. Fotel nie jest wypełniony pianką, ale lżejszą i bardziej innowacyjną siatką. Dzięki cieńszemu oparciu, pasażerowie mają nieco więcej miejsca na nogi. Fotele są też bardzo komfortowe dzięki dostosowaniu do naturalnych krzywizn kręgosłupa.

fot. Recarogość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie