Cebu Pacific kupuje 6,6 tys. foteli Recaro

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
14 kwietnia 2016 13:36
Filipiński przewoźnik niskokosztowy Cebu Pacific został pierwszym nabywcą fotela lotniczego SL3510 firmy Recaro w regionie Azji i Oceanii. Cebu wyposaży flotę airbusów A321neo w 6,6 tys. takich foteli.
Reklama

Linia Cebu Pacific zamówiła 30 airbusów A321neo, a ich dostawy mają rozpocząć się w przyszłym roku. Każdy samolot będzie miał 220 miejsc w klasie ekonomicznej. Wszystkie fotele dostarczy Recaro.

- Zawsze wspieraiśmy innowacyjne i ekonomiczne rozwiązania, które zapewniają najwyższej jakości doświadczenia naszych pasażerów. To właśnie z tego powodu zadecydowaliśmy o wyposażeniu naszych nowych airbusów A321neo w fotele Recaro SL3510. Pozwolą one nam nie tylko na podniesienie komfortu pasażerów, ale i na obniżenie zużycia paliwa - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Lance Gokongwei, prezes Cebu Pacific Air.


Siedzenie Recaro SL3510 waży ok. 9 kg - to jeden z najlżejszych foteli dla klasy ekonomicznej na rynku, o ok. 40 proc. lżejszy od standardowych modeli. Fotel nie jest wypełniony pianką, ale lżejszą i bardziej innowacyjną siatką. Dzięki cieńszemu oparciu, pasażerowie mają nieco więcej miejsca na nogi. Fotele są też bardzo komfortowe dzięki dostosowaniu do naturalnych krzywizn kręgosłupa.

fot. Recaro
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama