×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Przeżyjmy to raz jeszcze. Film z gali NLL


Tydzień temu (18.03) nagrodziliśmy najlepszych przewoźników lotniczych operujących na polskim niebie. Zapraszamy na relację filmową z tego wydarzenia.Największym zwycięzcą tegorocznego plebiscytu został Ryanair, irlandzka linia zdobyła nagrody w dwóch kategoriach. Nagrodzone zostały też LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, Emirates, Small Planet Airlines i Enter Air. Zapraszamy do obejrzenia filmu:


Głównym partnerem i sponsorem Gali jest Lotnisko Chopina. Partnerem Plebiscytu jest firma Legardere Travel Retail, obecna na rynku polskim od 1998 r., zarządzająca ponad 770 lokalami z segmentów travel essentials, foodservice i duty free. Patronat nad Plebiscytem objęły: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Oprawę artystyczną gali zapewniła agencja eventowa Tabasco.gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie