×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Znamy najlepsze linie 2015 roku! Ryanair wygrywa!


Ryanair największym zwycięzcą tegorocznego plebiscytu Najlepsza Linia Lotnicza 2015 r. - irlandzka linia zdobyła nagrody w dwóch kategoriach. Nagrodzone zostały też LOT, Lufthansa, Singapore Airlines, Emirates, Small Planet Airlines i Enter Air.Zwycięzcy głosowania zostali ogłoszeni dziś (18.03) podczas wielkiej gali w w hotelu Courtyard by Marriott Okęcie w Warszawie. Głównym partnerem i organizatorem gali jest Lotnisko Chopina wraz z Pasazer.com, partnerem Plebiscytu spółka Legardere Travel Retail. Wydarzenie zgromadziło 250 osób reprezentujących wszystkie najważniejsze firmy i instytucje sektora lotniczego w Polsce, a także gości z zagranicy.- Cieszę się, że mogliśmy jako Lotnisko Chopina zaangażować się w to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży lotniczej. Jakość obsługi pasażerów traktujemy priorytetowo, a takie inicjatywy jak plebiscyt „Najlepsza Linia Lotnicza”, organizowany przez portal Pasazer.com są ważnym elementem podnoszenia standardów zarówno przez porty lotnicze, jak i przez przewoźników - mówi Mariusz Szpikowski, naczelny dyrektor PPL, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie.
W plebiscycie Najlepsza Linia Lotnicza 2015 r. internauci oddali niemal 30 tys. głosów (dokładnie 29 754). 


Wyniki głosowania przedstawiają się następująco:

Najlepsza linia niskokosztowa:
 1. Ryanair
 2. Wizz Air
 3. easyJet
Najlepsza tradycyjna linia krótkodystansowa:
 1. Lufthansa
 2. LOT
 3. KLM
Najlepsza tradycyjna linia długodystansowa:
 1. LOT
 2. Emirates
 3. Qatar Airways
Najlepsza linia czarterowa:
 1. Small Planet Airlines
 2. Enter Air
 3. Travel Service
Najlepsza linia nielatająca z Polski:
 1. Singapore Airlines
„Najlepsza Linia Lotnicza” to jedyny plebiscyt branży lotniczej w Polsce, którego nagrody odzwierciedlają opinie pasażerów. Zarówno rekordowa liczba głosujących, jak i obecność najważniejszych osób z tego sektora na gali w Warszawie potwierdzają znaczenie plebiscytu i gali nie tylko jako momentu wyróżnienia najlepszych, ale także jako okazji do spotkania z konkurentami i partnerami biznesowymi - mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny Pasazer.com.Nagrody w kategoriach biznesowych jak co roku przyznawała Kapituła. Zaprosiliśmy do niej prezesów lotnisk, dziennikarzy branżowych, ekspertów i przedstawicieli sektora lotniczego (oczywiście poza samymi liniami lotniczymi).

Najlepsza linia biznesowa:
 1. Emirates
Wydarzenie 2015 roku:
 1. Debiut giełdowy Enter Air
Trasa 2015 roku:
 1. Bydgoszcz - Frankfurt (Lufthansa)
Menedżer 2015 roku:
 1. Grzegorz Polaniecki
Linia Przyjazna Pasażerowi:
(nagroda specjalna Stowarzyszenia Praw Pasażerów "Przyjazne Latanie")
 1. Ryanair
Głównym partnerem i sponsorem Gali jest Lotnisko Chopina. Partnerem Plebiscytu jest firma Legardere Travel Retail, obecna na rynku polskim od 1998 r., zarządzająca ponad 770 lokalami z segmentów travel essentials, foodservice i duty free. Patronat nad Plebiscytem objęły: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Związek Regionalnych Portów Lotniczych. Patronem merytorycznym jest Uczelnia Łazarskiego w Warszawie. Oprawę artystyczną gali zapewniła agencja eventowa Tabasco. 


gość_71343 - Profil
gość_71343
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

 • Data wylotu:

 • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
 • Data wyjazdu:
 • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
 • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie