Wizz Air kasuje loty Wrocław - Paryż

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
09 grudnia 2015 15:42
8 komentarzy
8 stycznia 2016 r. odbędzie się ostatni lot Wizz Aira z Wrocławia do Paryża - wynika z systemu rezerwacyjnego linii. Tym samym przewoźnikzamyka uruchomioną sześć lat temu trasę do Francji.
Reklama

Dziś informowaliśmy o uruchomieniu nowej trasy z Wrocławia do Birmingham. Według systemu rezerwacyjnego nowa trasa zastąpi dotychczasowe loty do Francji. Dni i godziny operacji pozostają takie same.

- Wizz Air nieustannie ocenia zmiany w siatce połączeń i dokonuje ich w oparciu o popyt i oczekiwania ze strony pasażerów. Trasa z Wrocławia do Beauvais została zlikwidowana, ale w zamian dodaliśmy nowy kierunek jakim jest Birmingham - powiedział Doug Oliver, szef działu komunikacji Wizz Air w rozmowie z Pasazer.com.


Loty do Paryża (Beauvais) zostały uruchomione w grudniu 2009 roku wraz ze startem wrocławskiej bazy węgierskiego przewoźnika.

Rejsy z Wrocławia do Paryża (Beavuais) obsługuje irlandzki Ryanair.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2015-12-10 11:35   
mietek - Profil mietek
Ciekawe czy teraz ceny w FR pójdą w górę na tej trasie?
gość_70acd 2015-12-10 08:42   
gość_70acd - Profil gość_70acd
gość_54098 oby ..ale musialby byc tam tez WIZZ lotnisko nie oglasza takich info przed przewoźnikiem.
andrzejtoulon 2015-12-10 02:10   
andrzejtoulon - Profil andrzejtoulon
Szkoda ze nie zamienia tego lotu na Wro-Nce ,skoro planuja latac do Nicei z Budapesztu. Ryanair jeszcze niezdecydowany co do wznowienia polaczenia WMI-MRS.Jak zwykle dla Polakow z lazurowego wybrzeza dostanie sie bezposrednio do Polski bedzie utrudnione, co prawda LOT po dwoch latach nieobecnosci wraca do Nicei , ciekawe tylko jakie bedzie mial ceny na to polaczenie.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama