Emirates SkyCargo przewoźnikiem roku według Payload Asia Awards

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
22 października 2015 15:21
Emirates SkyCargo umocniła pozycję światowego lidera wśród linii lotniczych cargo, zdobywając nagrodę Przewoźnika Roku w plebiscycie Payload Asia Awards 2015. Emirates SkyCargo otrzymały to prestiżowe wyróżnienie trzeci rok z rzędu.
Reklama

Wyróżnienie w imieniu Emirates SkyCargo odebrał Ravishankar Mirle, wiceprezes Emirates na Daleki Wschód oraz Australię i Oceanię, Cargo, podczas uroczystej kolacji w hotelu Crowne Plaza na lotnisku Changi w Singapurze. Ceremonia wręczenia nagród stanowiła część dorocznej konferencji branżowej Payload Asia Conference.

- Jesteśmy zaszczyceni kolejnym wyróżnieniem Przewoźnika Roku i chcielibyśmy podziękować czytelnikom, którzy w dużej mierze są również naszymi klientami, za oddanie na nas głosu. Ta nagroda jest uznaniem nie tylko naszych doskonałych usług, ale także ciężkiej pracy i wsparcia ze strony naszych zespołów na całym świecie - powiedział Nabil Sultan, wiceprezes Emirates ds. Cargo.

Wyróżnienie zostało przyznane Emirates po dokonaniu wstępnej selekcji przez jury i głosowaniu przeprowadzonym wśród czytelników czasopisma Payload Asia. Kryteria przyznania nagrody obejmowały zasięg siatki połączeń i strategię rozwoju przewoźnika, wyniki działalności, obsługę klienta i innowacyjność, a także przywództwo rynkowe i zdolność przystosowania się do zmieniających się warunków.

Emirates SkyCargo to największy przewoźnik cargo na świecie. Młoda i wydajna flota 240 samolotów, w tym 15 samolotów towarowych, obsługuje 147 kierunków w 79 krajach na 6 kontynentach, zapewniając duży zasięg i połączenia między szlakami handlowymi na całym świecie. W roku podatkowym 2014-15 line Emirates SkyCargo przewiozły 2,4 mln ton ładunku, co stanowi 15 proc. (3,4 mld dolarów amerykańskich) całkowitych przychodów linii.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama