W grudniu otwarcie hotelu ibis Styles w Kłajpedzie

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
21 października 2015 18:52
Hotel ibis Styles Aurora będzie pierwszym obiektem sieci ibis w Kłajpedzie, mieście portowym, które jest ważnym, kulturalnym i turystycznym ośrodkiem gospodarczym na wybrzeżu Bałtyku na Litwie. W grudniu 2015 r. hotel dołączy do grupy hotelowej Orbis.
Reklama

- Wybraliśmy dla naszego hotelu dobrze znaną markę ibis Styles. Wierzymy w powodzenie współpracy z Grupą Orbis i AccorHotels - światowym operatorem hotelowym, który zaoferował nam korzystne warunki współpracy, możliwość dotarcia do wielu kanałów rezerwacji, silny program lojalnościowy, a także wsparcie w sprzedaży i marketingu. Sądzimy, że jesteśmy na dobrej drodze do rozwoju i sukcesu - powiedziała Ruta Beliauskiene, przedstawicielka firmy “Verslo Vertikale” UAB, która jest właścicielem hotelu.

ibis Styles Kłajpeda Aurora, który obecnie przechodzi rebranding, to trzygwiazdkowy hotel. Oferuje 144 przestronne pokoje, lobby bar i restaurację oraz dobrze wyposażone sale wielofunkcyjne dla 350 osób. Turyści i biznesmeni docenią jego wygodę, architekturę, oryginalny wystrój wnętrz i ciepłe powitanie.

Hotel ma dogodną lokalizację -10 minut jazdy samochodem do Starego Miasta i zaledwie kilka minut spacerem do nowego terminalu pasażerskiego i wycieczkowego oraz połączenia promowego Mierzeja Kurońska - Smiltynė, gdzie można podziwiać piaszczyste plaże lub odwiedzić Park Narodowy Nerija.

ibis Styles jest marką ekonomiczną i designerską skierowaną do tych gości, którzy szukają najlepszych rozwiązań, oferującą pakiet all-inclusive, gdzie cena za pokój obejmuje śniadanie i dostęp do Internetu. Hotele tej marki położone są w centrach miast, przy czym każdy obiekt ma własną, odrębną osobowość i odzwierciedla kolorowy, jasny i przepełniony energią charakter marki, ze szczyptą humoru. Prostota, interaktywność i jakość to podstawowe wartości marki. Sieć obejmuje 233 hotele w 22 państwach.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama