Mile w topbonus za zakupy na Amazonie

21 sierpnia 2015 09:35
Linia airberlin podpisała porozumienie z ponad 15 popularnymi sklepami internetowymi - ich klienci za zakupy otrzymają mile w programie lojalnościowym topbonus. Dotyczy to m.in. Amazonie, Zalando i eBaya.
Reklama
Jak podkreśla w komunikacie prasowym przewoźnik, wyjątkowa jest szczególnie oferta zbierania mil za zakupy na Amazonie - nie oferuje tego żaden inny lotniczy program lojalnościowy.

Z oferty mogą korzystać wszyscy uczestnicy programu lojalnościowego topbonus, jednak dla osób spoza Niemiec jego korzyści będą ograniczone. Mile są przyznawane za zakupy jedynie w niemieckich wersjach międzynarodowych sklepów internetowych (czyli Amazon.de i Zalando.de). W przypadku Amazona oznacza to mniejszy wybór np. książek anglojęzycznych niż w brytyjskiej lub amerykańskiej wersji tego sklepu.

Z kolei np. w Zalando, które jest obecne także w Polsce, dodatkowym kosztem będzie cena wysyłki.

W zależności od sklepu można liczyć na różny przelicznik wydanych euro na mile. Np. w Amazonie to 3 mile za euro w kategoriach "sport i czas wolny" oraz "dom", a 1 mila za euro we wszystkich pozostałych. Za zakupu na eBay.de otrzymamy 2 mile za euro, a na Zalando.de - 5 mil za euro. Programem objęte są też m.in. HRS, Tchibo i HolidayCheck.

Aby skorzystać z programu, należy wejść na stronę topbonus.de/shopping, wybrać sklep, a następnie podać swój numer karty topbonus i przez podany link przejść na witrynę sklepu internetowego.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy