airberlin i Iberia rozszerzają współpracę code-share

2 lutego 2015 07:21
Dwaj przewoźnicy należący do sojuszu oneworld rozszerzają umowę code-share. Kody airberlin (AB) pojawią się na trzech trasach Iberii z Madrytu do Niemiec. W zamian swoje oznaczenie hiszpańska linia umieści na trasach niemieckiego partnera z Alicante, Malagi i Walencji.
Reklama
Numery lotów airberlin zostaną przydzielone do rejsów obsługiwanych przez Iberię z Madrytu do Hamburga, Hanoweru i Stuttgartu.

W zamian niemiecki partner umożliwi umieszczenie kodów hiszpańskiej linii (IB) na swoich bezpośrednich trasach z Malagi i Alicante do miast w Niemczech, a także do Wiednia i Zurychu. Oznaczenie Iberii pojawi się także na rejsach FlyNIKI pomiędzy Walencją a Wiedniem.

- Rozszerzenie umowy code-share z Iberią - naszym partnerem z oneworld - ma wielkie znaczenie w umacnianiu wzajemnej współpracy na rynku przewozów między Niemcami a Hiszpanią. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować naszym klientom więcej niż 450 bezpośrednich lotów tygodniowo między jedenastoma miastami Niemiec, Austrii i Szwajcarii a 5 portami lotniczymi w Hiszpanii - mówi Stephan Nagel, wiceprezes airberlin ds. sojuszy i współpracy.

Obecnie airberlin oferuje codzienne połączenia do Madrytu z Berlina-Tegel, Dusseldorfu i Wiednia. Na wszystkich obowiązuje umowa code-share z Iberią.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy