PolskiBus.com: Sukces trasy Warszawa - Lublin - Rzeszów

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
16 stycznia 2015 09:28
Wyniki badania przeprowadzonego na przełomie października i listopada 2014 roku wśród podróżnych pokazały, że 99,8 proc. pasażerów jest zadowolona lub bardzo zadowolona z nowej linii P7 Warszawa – Lublin – Rzeszów, a ponad połowa podróżuje teraz częściej.
Reklama

Z badań również wynika, że 16 proc. pasażerów do tej pory podróżowało własnym samochodem, zanim dowiedziało się o nowej linii P7.

Od momentu uruchomienia linii zostało sprzedanych już ponad 68 tys. biletów.

- Niezwykle wysoki poziom satysfakcji naszych pasażerów oraz ogromna liczba sprzedanych biletów w tak krótkim czasie jest najlepszym dowodem na to, że linia P7 łącząca Lublin, Warszawę i Rzeszów jest bardzo potrzebna i pożądana przez pasażerów. Wciąż prosimy o wsparcie mając nadzieję, że tak doskonałe wyniki badania będą dodatkowym dowodem, że istnieje duże zapotrzebowanie na tę usługę - mówi Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com

Przewoźnik w dalszym ciągu zachęca pasażerów do wspierania wspólnej inicjatywy popierającej niedawno uruchomione połączenie podpisując apel.

Obecnie Samorządowe Kolegium Odwoławcze (SKO) jest w trakcie rozpatrywania skargi Stowarzyszenia Lexmid i BUS na decyzję marszałka województwa mazowieckiego, dzięki której umożliwione zostało uruchomienie tego połączenia. Wobec tego w dalszym ciągu istnieje zagrożenie, że realizacja kursów na linii P7 zostanie przez SKO wstrzymana.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama