×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore: W sezonie letnim częściej do Włoch


W sezonie letnim 2015 linie Singapore Airlines zwiększają oferowanie do Włoch. Na dwóch trasach z lotniska Changi (do Rzymu i Mediolanu-Malpensa) pojawią się dodatkowe rejsy i większe samoloty.W okresie 13 - 31 lipca 2015 połączenie do Rzymu (FCO) będzie obsługiwane 5 razy w tygodniu (zamiast 3). Pojawią się rejsy dodatkowe rejsy w poniedziałki i soboty. Wszystkie rotacje obsłuży boeing B777-200ER.

//www.pasazer.com/img/images/normal/singapore,b777200,sin,pbozyk.jpg
Z kolei codziennie pojawi się serwis na trasie z Singapuru do Mediolanu (MXP). Obecnie oferowanych jest 5 połączeń w tygodniu. Dodatkowe rejsy we wtorki i soboty pojawią się w dn. 3 - 17 lipca 2015. Obsłuży je boeing 777-200ER.

Ponadto, od 6 września do 9 października 2015 do Mediolanu-Malpensy będzie można także podróżować w soboty. Tym samym we wskazanym okresie Singapore zaoferuje 6 rejsów w tygodniu ze swojego hubu do największego centrum biznesowego Włoch.

Warto dodać, że linie Singapore Airlines rozszerzą w 2015 r. umowę code-share z Polskimi Liniami Lotniczym LOT o kolejne 3 miasta, w tym także Mediolan (MXP).

Fot. Piotr Bożykgość_1562b - Profil
gość_1562b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie