Przewozy Regionalne: Bilety za 1zł!

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
06 października 2014 21:11
Przewozy Regionalne, chcąc zrekompensować podróżnym niedogodności wynikające z modernizacji linii kolejowej Łódź – Warszawa, przygotowały dla swoich klientów kolejną propozycję:  8 500 biletów, których ceny zaczynają się od 1 zł.
Reklama

Od 12 października br., gdy zacznie obowiązywać tymczasowy rozkład jazdy, pasażerowie korzystający z pociągów interREGIO na trasie Łódź – Warszawa będą mogli podróżować jeszcze taniej. Nowa pula Super Biletów (za 1, 9 lub 19 zł) będzie dostępna w okresie od 12 października do 12 listopada. Promocja działa na zasadzie systemu dynamicznej sprzedaży biletów, który doskonale znany jest pasażerom tanich linii lotniczych i autobusowych. Ceny Super Biletów uzależnione są m.in. od daty podróży, relacji wybranego pociągu i terminu zakupu biletu. Bilety w ramach nowej promocji dostępne są wyłącznie przez internet, dzięki czemu ich zakup trwa zaledwie kilka minut. Zasada działania nowej oferty promocyjnej jest bardzo prosta: Super Bilet jest ważny tylko w konkretnym pociągu interREGIO, na który został kupiony.

Po wyczerpaniu puli biletów za 1, 9 lub 19 zł pasażerowie będą mieli do dyspozycji inna ofertę – Połączenie w Dobrej Cenie. Podróżujący w relacji Łódź – Warszawa mogą skorzystać z dwóch wersji tej oferty: biletu w jedną stronę, którego cena wynosi 29,90 zł (studencki: 14,65 zł) lub biletu powrotnego za 49,90 (studencki: 24,45 zł). Bilet na podróż w dwie strony to doskonała propozycja dla osób, którzy wybierają się do stolicy na jeden dzień. Promocję Połączenie w Dobrej Cenie dedykujemy także mieszkańcom Skierniewic. Wybierając się do Łodzi, można kupić bilet jednorazowy na pociąg REGIO za 14 zł (studencki: 6,86 zł) lub niewiele droższy (normalny: 14,90 zł, studencki: 7,30 zł) bilet na jadący krócej pociąg interREGIO. Promocją tą objęte są też kursy IR do Warszawy. Normalny bilet do stolicy kosztuje 14,90 zł, a studencki tylko 7,30 zł.

Na trasie Łódź – Warszawa Przewozy Regionalne zapewniają pięć bezpośrednich połączeń w każdą stronę. Składy obsługujące tę linię to zmodernizowane pociągi elektryczne wyposażone m.in. wygodne fotele, gniazdka 230 V i klimatyzację. Większość pociągów kursuje objazdem przez Sochaczew, omijając odcinek Żyrardów – Pruszków, na którym obecnie prowadzone są najbardziej zaawansowane prace modernizacyjne.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama