Singapore oficjalnym sponsorem finału WTA 2014

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
06 października 2014 08:50
Singapore Airlines podpisały porozumienie z Women’s Tennis Association (WTA) dotyczące sponsoringu Finałów BNP Paribas WTA 2014 Singapore, reprezentowanych przez firmę SC Global.
Reklama

Zawodniczki oraz towarzyszące im ekipy będą podróżowały na pokładach samolotów Singapore Airlines. Warunki podpisanej umowy przewidują także udział Singapore Girls, ikony singapurskiej linii, w tej międzynarodowej imprezie sportowej. Sześć stewardess Singapore będzie uczestniczyć w czasie ceremonii wręczania nagród.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy zostać sponsorem Finałów WTA, które odbędą się w Singapurze. Jest to kolejny przykład naszego zaangażowania we wspieranie sportu i turystyki. To światowej klasy wydarzenie przyciągnie zarówno lokalnych jak i zagranicznych fanów tenisa - powiedział Foo Chai Woo, wiceprezes Singapore Airlines ds. sprzedaży i marketingu.


Po raz pierwszy w 44-letniej historii WTA tenisowy turniej kobiet rozgrywany corocznie na zakończenie sezonu odbędzie się w Singapurze (Singapore Sports Hub), w dniach 17-26 października tego roku.

- Finały BNP Paribas WTA Singapore reprezentowane przez SC Global przywiodą do Singapuru najlepsze tenisistki świata, po raz pierwszy impreza ta odbędzie się w rejonie Azji i Pacyfiku. Jesteśmy podekscytowani, że linie Singapore Airlines są naszym partnerem w finale WTA, zdarzenia o światowej klasie, które zapewni unikalną mieszankę rozrywki, sportu i turystyki dla fanów w tym regionie - dodała Melissa Pine, dyrektor turnieju finałów WTA.

Fot. Piotr Bożyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama