×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Singapore oficjalnym sponsorem finału WTA 2014


Singapore Airlines podpisały porozumienie z Women’s Tennis Association (WTA) dotyczące sponsoringu Finałów BNP Paribas WTA 2014 Singapore, reprezentowanych przez firmę SC Global.


Zawodniczki oraz towarzyszące im ekipy będą podróżowały na pokładach samolotów Singapore Airlines. Warunki podpisanej umowy przewidują także udział Singapore Girls, ikony singapurskiej linii, w tej międzynarodowej imprezie sportowej. Sześć stewardess Singapore będzie uczestniczyć w czasie ceremonii wręczania nagród.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy zostać sponsorem Finałów WTA, które odbędą się w Singapurze. Jest to kolejny przykład naszego zaangażowania we wspieranie sportu i turystyki. To światowej klasy wydarzenie przyciągnie zarówno lokalnych jak i zagranicznych fanów tenisa - powiedział Foo Chai Woo, wiceprezes Singapore Airlines ds. sprzedaży i marketingu.


Po raz pierwszy w 44-letniej historii WTA tenisowy turniej kobiet rozgrywany corocznie na zakończenie sezonu odbędzie się w Singapurze (Singapore Sports Hub), w dniach 17-26 października tego roku.

- Finały BNP Paribas WTA Singapore reprezentowane przez SC Global przywiodą do Singapuru najlepsze tenisistki świata, po raz pierwszy impreza ta odbędzie się w rejonie Azji i Pacyfiku. Jesteśmy podekscytowani, że linie Singapore Airlines są naszym partnerem w finale WTA, zdarzenia o światowej klasie, które zapewni unikalną mieszankę rozrywki, sportu i turystyki dla fanów w tym regionie - dodała Melissa Pine, dyrektor turnieju finałów WTA.

Fot. Piotr Bożykgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie