×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


airberlin: Licytacja do klasy biznes


airberlin to pierwsza niemiecką linia, która zaoferowała możliwość licytowania podwyższenia kategorii lotu do klasy biznes na połączeniach długodystansowych obsługiwanych przez Airbusy A330-200.Dzięki opcji "airberlin exquisite" podróżni mogą do 72 godzin przed wylotem złożyć swoją ofertę cenową za podwyższenie kategorii lotu do klasy biznes. Na stronie airberlin.com/upgrade każdy pasażer może sprawdzić, czy licytacja jest dostępna dla danego lotu i złożyć własną ofertę. Czy jego oferta była najlepsza, pasażer dowie się do 12 godzin przed wylotem.


- Nowa usługa oferuje naszym pasażerom możliwość spontanicznego pozwolenia sobie na luksusową podróż w klasie biznes. Pasażer może sam zdecydować, ile jest gotów wydać. O tym, który z pasażerów będzie mógł podróżować w klasie biznes, decyduje wysokość innych ofert - powiedział Jacob Fischer, wicedyrektor działu dystrybucji airberlin.

Dzięki podwyższeniu kategorii lotu, pasażerowie mogą delektować się wygodą podróżowania w nowej klasie biznes airberlin oraz przywilejami, takimi jak priorytetowa odprawa biletowo-bagażowa, priorytetowe wpuszczenie na pokład samolotu i dostęp do saloniku lotniskowego. Wiosną 2014 r., airberlin zakończyła wyposażanie swojej klasy biznes w Airbusach A330-200 w nowe fotele typu FullFlat, które oferują pasażerom możliwość rozłożenia ich do pozycji horyzontalnej. Odpowiednie rozmieszczenie 13 foteli pojedynczych i 6 podwójnych (1-2-1) gwarantuje pasażerom więcej prywatności i umożliwia dostęp do przejścia z każdego miejsca. Uzupełnieniem tej wyjątkowej oferty jest system rozrywki pokładowej oraz ekskluzywne posiłki z restauracji Sansibar na wyspie Sylt.

Fot. Piotr Bożykgość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie