Pierwszy lot do Kopenhagi

30 października 2006 15:54
11 komentarzy
Reklama

Norwegian świętuje inauguracyjny rejs z warszawskiej bazy do Kopenhagi.

Pierwszy samolot odleciał z Warszawy zgodnie z rozkładem dziś (30.10) o godz. 15.00. Zapoczątkował tanie połączenia lotnicze między stolicą Polski a stolicą Danii.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji polskiego rynku – a nowe połączenie z Warszawy do Kopenhagi umacnia pozycję Norwegian na trasach między Polską a Skandynawią - powiedział dyrektor generalny Norwegian Bjorn Kjos.

Loty z Warszawy do Kopenhagi zaplanowano cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ceny od 27 euro (plus opłaty i podatki lotniskowe).

Boeingi 737 Norwegian lądują na międzynarodowym lotnisku Kastrup w stolicy Danii.

Dorota Kalinowska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_marww 2006-11-06 00:16   
gosc_marww - Profil gosc_marww
Muchy w nosie-"Koszmarna Etiuda" , "bydło"? I co, źle Wam, że do "trerminalu" można dojechać autobusem miejskim z dworca kolejowego? Będzie Wam lepiej dojeżdżać do Modlina? To jedyne lotnisko, które ma niską zabudowę "portu"?
Za małe macie opłaty lotniskowe?
Jeśli Wam źle, leććie Lufthansą. Do dziesięciu razy drożej!
gosc_Zosia 2006-11-01 06:56   
gosc_Zosia - Profil gosc_Zosia
gosc_angelus: Lecialam do Warszawy z Wizzairem a z powrotem Norwegian. Ilu bylo Polakow a ilu Skandynawow na tym locie z Warszawy nie mam zielonego pojecia.Panowalo dziwne milczenie wsrod podroznych.W sumie bylo nas okolo 40-50 osob, czyli niewiele majac na mysli,ze samolot zabiera okolo 150 osob.I jak poprzednio napisalam:bardzo pozytywne wrazenia gdyby nie ta Etiuda.W tym samym czasie starano sie odprawic 4 inne loty. Czyli 5 lotow na raz. Bydlu prowadzonemu na rzez wykazuje sie w rzezni wiecej szacunku niz pasazerom LC-ow odprawiamych w terminalu Etiuda:-)
gosc_angel 2006-10-31 14:02   
gosc_angel - Profil gosc_angel
gosc_Zosia: A jaki był LF w obie strony ? Dużo osob ? Polacy, czy Skandynawowie (tak orientacyjnie) ? Bo do Oslo to jest co najmniej pół na pół.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama