Pierwszy lot do Kopenhagi

Pierwszy lot do Kopenhagi Norwegian świętuje inauguracyjny rejs z warszawskiej bazy do Kopenhagi. Pierwszy samolot odleciał z Warszawy zgodnie z rozkładem dziś (30.10) o godz. 15.00. Zapoczątkował tanie połączenia lotnicze między stolicą Polski a stolicą Danii. - Jesteśmy bardzo zadowoleni z reakcji polskiego rynku – a nowe połączenie z Warszawy do Kopenhagi umacnia pozycję Norwegian...
30/10/2006 15:54   
Komentowanie dostępne dla zalogowanych użytkowników
gosc_marww 2006-11-06 00:16   
gosc_marww - Profil gosc_marww
Muchy w nosie-"Koszmarna Etiuda" , "bydło"? I co, źle Wam, że do "trerminalu" można dojechać autobusem miejskim z dworca kolejowego? Będzie Wam lepiej dojeżdżać do Modlina? To jedyne lotnisko, które ma niską zabudowę "portu"?
Za małe macie opłaty lotniskowe?
Jeśli Wam źle, leććie Lufthansą. Do dziesięciu razy drożej!
gosc_Zosia 2006-11-01 06:56   
gosc_Zosia - Profil gosc_Zosia
gosc_angelus: Lecialam do Warszawy z Wizzairem a z powrotem Norwegian. Ilu bylo Polakow a ilu Skandynawow na tym locie z Warszawy nie mam zielonego pojecia.Panowalo dziwne milczenie wsrod podroznych.W sumie bylo nas okolo 40-50 osob, czyli niewiele majac na mysli,ze samolot zabiera okolo 150 osob.I jak poprzednio napisalam:bardzo pozytywne wrazenia gdyby nie ta Etiuda.W tym samym czasie starano sie odprawic 4 inne loty. Czyli 5 lotow na raz. Bydlu prowadzonemu na rzez wykazuje sie w rzezni wiecej szacunku niz pasazerom LC-ow odprawiamych w terminalu Etiuda:-)
gosc_angel 2006-10-31 14:02   
gosc_angel - Profil gosc_angel
gosc_Zosia: A jaki był LF w obie strony ? Dużo osob ? Polacy, czy Skandynawowie (tak orientacyjnie) ? Bo do Oslo to jest co najmniej pół na pół.
gosc_Zosia 2006-10-31 09:16   
gosc_Zosia - Profil gosc_Zosia
To zaskakujaca wiadomosc! Lecialam Norwegian z Warszawy do Kopenhagi 29.10 a tymczasem redakcja pasazer.com informuje,ze pierwszy lot norwegian z Warszawy do Kopenhagi odbyl sie 30.10. Czy to byl samolot-widmo? Lot byl w kazdym badz razie dobry,punktualny i przyjemna polska zaloga.Ale fakt,ze przepisy bezpieczenstwa prezentowane sa tylko w jezyku polskim nie wrozy nic dobrego:-) Ktos sie moze przyczepic.Niestety lot odchodzil z Etiudy.Wstyd dla Polski i polskiego lotnictwa.
szy 2006-10-30 21:28   
szy - Profil szy
W Poznaniu działą stowarzyszenie "Inwestycje dla Poznania" - prowadzi ono stronę: zobacz link . Kibicuję tej inicjatywie... i moje wypowiedzi na stronach pasażer.com, to jest element mojej kampani na rzecz lotó z Poznania... żebym po raz kolejny nie kupował biletów lotniczych z Berlina, tylko z Poznania... żebym nie odbierał gości z Berlina, tylko z poznańskiej Ławicy... niestety obecne władze Poznania na czele z urzędującym prezydentem... oraz władze lotniska czynią bardzo mało w tym temacie. Podobnie poznańska prasa milczy. Ja nie mogę sobie pozwolić na milczenie... Jednak nie komentuję każdego artykułu pisząc o pobożnych życzeniach... i chyba - aguirre - nie przychylę sie do Twojej propozycji!!
aguirre 2006-10-30 19:35   
aguirre - Profil aguirre
Ponieważ koledzy z Poznania czy Rzeszowa przy okazji każdego nowego połączenia z Krakowa czy Warszawy piszą, czemu nie od nich, proponuje odwrócenie zasady. Niech każdy z pominiętego lotniska pisze posta o nowym połączeniu tylko wtedy, gdy cieszy się, że to nie do nich ;). Kto by nie chciał w swopim mieście lotów Norwegianem do Kopenhagi ?
szy 2006-10-30 18:53   
szy - Profil szy
Z Zielonej Góry do lotniska Poznań Schönefeld... ups...tzn. Berlin Schönefeld jest ok. 160-170km (2-3h samochodem). PS: Ech, częściej korzystam z lotniska Schoenefeld niż z Ławicy, dlatego mi się czasem myli ;-)
Cezary 2006-10-30 18:39   
Cezary - Profil Cezary
rze: czasem trzeba dojechać lub dolecieć do większego miasta niż Rzeszów żeby lecieć tanio.
Osobiście żeby lecieć (z koszmarnego baraku Etiuda zwanego "terminalem") za dolot LOTem ze Szczecina do Warszawy zapłaciłem dokładnie tyle samo co za lot linią Norwegian do Aten.
A i tak mi się to opłaciło bo LOT, Austrian lub Lufthansa zazwyczaj za takie połączenie chce 1200-1400 złotych.
katowiczan 2006-10-30 18:26   
katowiczan - Profil katowiczan
rze a czy są loty których rzeszów (a właściwie to ty) nie chce? gdzie się coś nie otworzy to zawsze, a gdzie Rzeszów? co mają powiedzieć mieszkańcy np. Zielonej Góry?
Cezary 2006-10-30 17:57   
Cezary - Profil Cezary
Życzę im powodzenia. Leciałem w październiku do Aten za jedyne 270 złotych w obie strony. Na pokładzie było czysto i obydwa loty były punktualne niemal co do minuty.
rze 2006-10-30 17:19   
rze - Profil rze
rzeszow tez chce loty norwegian-a do skandynawi!!
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy